شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 66200
تاریخ انتشار: 21 خرداد 1398 _20:52:53
پیکر پدر شهید «مرتضی ملایی قاضی جهان» در تبریز تشییع شد

پیکر مطهر روحانی مبارز حجت‌الاسلام‌والمسلمین میرزا علی ملایی قاضی جهان‌ پدر مکرم شهید «مرتضی ملایی قاضی جهان» در تبریز تشییع شد.

 

تا شهدا: پیکر مطهر حجت‌الاسلام‌والمسلمین  میرزا علی ملایی قاضی جهان‌ پدر مکرم شهید «مرتضی ملایی قاضی جهان»، امروز دوشنبه 20 خرداد 1398، با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی، فرمانده سپاه عاشورا، خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، مردم و مسئولین تبریز تشییع شد.
پیکر این روحانی مبارز بعد از اقامه نماز توسط نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، در قطعه والدین شهدای گلزار خطیب به خاک سپرده شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه