شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 66198
تاریخ انتشار: 21 خرداد 1398 _15:35:03
دومین یادواره شهدای نظم و امنیت استان کرمان برگزار می شود

یادواره ۵۷۴ شهید نظم و امنیت استان کرمان تا ساعتی دیگر با حضور مقامات لشکری و کشوری در حسینیه ثارالله علیه السلام کرمان برگزار می شود.

 

تا شهدا: یادواره شهدای نظم و امنیت، تا ساعتی دیگر، امشب(۲۱ خرداد) با حضور مقامات لشکری و کشوری در حسینیه ثارالله علیه السلام کرمان برگزار می شود و آن طور که سرهنگ فیروز شرفی، معاون نیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان گفته، این یادواره که اولین آئین گرامیداشت شهدا پس از سال1388 است به سبب گستره تبلیغات و برنامه ریزی های انجام شده در ابعاد یک کنگره برنامه ریزی شده است.

ختم صلوات به روح مطهر شهدای پلیس در بیش از500 مسجد و مکان مذهبی سراسر استان از جمله اقدامات قبل از یادواره است و در حین یادواره نیز از خانواده شهید اخیر نظم و امنیت-محمدامین الله دادی- طی یک برنامه ویژه تجلیل می شود.

علاوه بر این، برنامه های هنری و تولیدات نمایشی در رابطه با شهدا به همت معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان نیز انجام شده که یک کار ارزشمند در حوزه تبیین چیستی و چرائی شهادت شهدای مظلوم نیروی انتظامی است.

بر اساس این گزارش، رونمایی از تابلوی تمثال شهدای نیروی انتظامی، برگزاری اجلاسیه گرامیداشت ۵۷۴ شهید نظم و امنیت استان کرمان در دو بخش طی امشب و فردا، نشست خبری جانشین نیروی انتظامی کشور نیز پیش بینی شده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه