شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[27 / 6 / 1398] کتاب جدید روایت فتح تشریح می کند؛
[27 / 6 / 1398] شهید حاج‌حسینی؛
[27 / 6 / 1398] واکنش چمران به حذف نام شهدا؛
[29 / 6 / 1398] روایتی از وضعیتی که اسرای ایرانی داشتند؛
[27 / 6 / 1398] در حرم مطهر شهدای گمنام ابوذر صورت می‌گیرد؛
[27 / 6 / 1398] شعار هفته دفاع مقدس اعلام شد؛
[27 / 6 / 1398] پیکر شهید روستای استیلی شهرستان سراب به وطن باز ...
[27 / 6 / 1398] شهید احمدی؛
[27 / 6 / 1398] معاون فرهنگی بنیاد شهید گیلان؛
[27 / 6 / 1398] مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان ...
[27 / 6 / 1398] نگاهی به نمایش «امروز روز خوبی است برای مردن»؛
[27 / 6 / 1398] با روایتگری حاج «حسین یکتا» صورت می‌گیرد؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 66181
تاریخ انتشار: 20 خرداد 1398 _22:53:09
ماجرای حضور مرحوم ابوترابی‌فرد در محضر حضرت زینب (س)

حجت‌الاسلام «میر سید» گفت: در خواب به مرحوم حجت‌الاسلام ابوترابی گفتم که «یکی از اقوام خواب دیده که شما گفته‌اید وقتی از دنیا رفته‌اید، عمه‌مان حضرت زینب (س) به ما تفضل داشت»؛ ایشان نیز با بیان ملیحانه‌ای گفت: «بله آقاجون! عمه ما حضرت زینب بر ما عنایت دارند».

 

تا شهدا: مراسم پاسداشت آزاده سرافراز حجت‌الاسلام «سید علی‌اکبر ابوترابی» و پدر بزرگوارش حاج «سید عباس ابوترابی» و گرامی‌داشت یاد و خاطره 572 شهید آزاده، عصر امروز (دوشنبه) در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد.

حجت‌الاسلام «میر سید» از دوستان مرحوم ابوترابی در این مراسم، با بیان خاطره‌ای از این آزاده سرافراز اظهار داشت: ماه صفر و ایام تبلیغ بود که از خبر رحلت شهادت‌گونه حجت‌الاسلام ابوترابی آگاه و بسیار ناراحت شدم. در پی این موضوع به حرم حضرت معصومه (س) مشرف شدم و زیارت جامعه کبیره‌ای به نیابت از مرحوم ابوترابی و پدرش خواندم، بعد از آن خواب دیدم که مرحوم ابوترابی در برزخ است و من متوجه فوت ایشان هستم، در برزخ نیز عده‌ای از بچه‌های اسیر را می‌دیدم که دور ایشان هستند.

وی ادامه داد: مرحوم حجت‌الاسلام ابوترابی یک پتو تا زانو به خود پیچیده و نشسته بود و لیوان چای خوش‌رنگی در دست داشت. تا سلام و احترام کردم، جواب داد. گفتم «حاج آقا! این‌جا هم سر شما شلوغ است؟» گفت «بله آقاجون»؛ گفتم «مگر این‌جا عالم برزخ نیست؟ این‌جا که کاری نیست»، گفت «خدمت می‌کنم»؛ گفتم «خدمت به چه کسی؟»، جواب داد «خدمت به پدر»؛ گفتم: «یکی از اقوام خواب دیده که شما گفته‌اید وقتی از دنیا رفته‌اید، عمه‌مان حضرت زینب (س) به ما تفضل داشت»؛ با بیان ملیحانه‌ای گفت «بله آقاجون! عمه ما حضرت زینب بر ما عنایت دارند».

میر سید تأکید کرد: مردان بزرگ هرجا که باشند، عده‌ای را گرداگرد خود جمع می‌کنند.

ابزار هدایت به بالای صفحه