شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 66178
تاریخ انتشار: 20 خرداد 1398 _18:17:05
خرسندی و قاسمی آخرین شهدای روحانی نیستند

حجت‌‌الاسلام محمدحسنی گفت: خرسندی و قاسمی آخرین شهدای روحانی نیستند، این جریان از یک خط فکری انحرافی که ریشه در تاریخ مبارزه با روحانیت دارد، تغذیه می‌شود و همچنان ادامه خواهد داشت.

 

تا شهدا: حجت‌ الاسلام «عباس محمدحسنی» درباره علل به شهادت رساندن شهیدان حجت الاسلام والمسلمین محمد خرسندی، امام جمعه کازورن و حجت الاسلام والمسلمین مصطفی قاسمی، طلبه همدانی، اظهار کرد: ائمه جمعه و جماعات مساجد پرچمداران هدایت فکری و علمی مردم در جامعه کنونی هستند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه روحانیت از گذشته پرچمدار هدایت و وارثان انبیا عمل می کنند افزود: هدایتگری هزینه دارد و یکی از هزینه های هدایتگری و تبلیغ اسلام، شهادت در راه خدا است.

وی اضافه کرد: این افتخاری برای روحانیت است که هم در راه آرمان های خود هم تلاش می کند و هم هر جا لازم باشد شهادت را با آغوش باز می پذیرد و شهدات خرسندی و قاسمی بر همین اساس به وظیفه خود عمل کردند.

محمدحسنی تاکید کرد: شهادت حجج اسلام خرسندی و قاسمی برای آنان افتخاری و برای قاتلان آنان ننگ است. شهادت این دو بزرگوار یک جریان از پیش تعیین شده ای بود. این جریان از یک خط فکری انحرافی که ریشه در تاریخ مبارزه با روحانیت دارد، تغذیه می شود و همچنان ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: خرسندی و قاسمی آخرین شهدای روحانی نیستند و من خودم جزوم کسانی هستم که در صف شهادت قرار دارم.

ابزار هدایت به بالای صفحه