شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 66174
تاریخ انتشار: 20 خرداد 1398 _18:06:36
یادواره «شهیدان هادی» در قم برگزار می‌شود

یادواره شهیدان ابراهیم هادی، محمدرضا شفیعی و ابراهیم عشریه با عنوان «شهیدان هادی» در قم برگزار می‌شود.

 

تا شهدا: مجتبی سیاری، دبیر اجرایی یادواره شهیدان هادی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری یادواره شهیدان هادی در قم بیان کرد: این یادواره با محوریت شهید هادی، شهید شفیعی و شهید عشریه برگزار می‌شود زیرا هر یک از این شهدا در یک بخش هدایت‌گر جامعه و جوانان بودند. شهید هادی که بسیاری از جوانان با ایشان مأنوس هستند و هدایت‌گر بسیاری از جوانان هستند. همچنین شهید محمدرضا شفیعی که هادی اسارت بودند و شهید عشریه نیز هادی مدافعان حرم به شمار می‌آید.

وی گفت: ترویج و نشر معارف شهدا، تحکیم پیوند عاطفی ارزش‌های‌های نسل جوان دفاع مقدس و نسل امروز، بیان سیره عملی و سبک زندگی شهدا، معطر کردن فضای کشور به عطر و بوی شهدا از جمله اهداف برگزاری این یادواره است.

دبیر اجرایی یادواره شهیدان هادی با اشاره به تشکیل ۲۰ کارگروه اجرایی و محتوایی در این یادواره خاطرنشان کرد: برگزاری برنامه‌های تبیینی در اردوهای راهیان نور، اعزام خانواده‌های شهدا به راهیان نور، ارتباط چهره به چهره، معرفی شهدا در قالب کتاب، معرفی‌های صوتی و تصویری، فعالیت و معرفی شهدا در فضای مجازی، تجمیع خادمان شهدا و فعالیت گسترده در قالب مردمی از جمله برنامه‌های این ستاد بوده است.

سیاری یادآور شد: این برنامه روز چهارشنبه (۲۲ تیر ماه) با برنامه‌های متنوع از جمله تقدیر از خانواده‌های شهدا، معرفی کتب و پخش کلیپ‌های ویژه شهیدان هادی از ساعت ۱۷:۳۰ در مصلای قدس قم برگزار می‌شود. برگزاری غرفه‌های فرهنگی و هنری از جمله ۱۵ غرفه تخصصی با محوریت شهادت، عفاف و حجاب، امر به معروف و نهی از منکر، برگزاری دو غرفه کودک و نوجوان و مهد کودک ویژه اطفال از دیگر بخش‌های این برنامه است.

ابزار هدایت به بالای صفحه