شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[29 / 3 / 1398] معلم متعهد، جنگجوی پرهیزکار؛
[28 / 3 / 1398] گفت‌وگویی با سردار جهروتی‌زاده؛
[28 / 3 / 1398] خرداد، ماه دلدادگی شهید جواد تیموری
[29 / 3 / 1398] تمجید رهبر انقلاب از فعالیت‌های فرمانده گردان ع ...
[29 / 3 / 1398] گفت‌و‌گویی با دختر مرحوم حلیمه خاتون خانیان که ...
[28 / 3 / 1398] گفت‌وگو با فریده آخوندی خواهر شهیدان حبیب‌الله ...
[28 / 3 / 1398] وصیت‌نامه سردار شهید «حمید قلنبر»؛
[29 / 3 / 1398] از آمریکا و لبنان تا ایران؛
[28 / 3 / 1398] رونمایی از کتابی درباره شهید مدافع حرم؛

 

کدخبر: 66174
تاریخ انتشار: 20 خرداد 1398 _18:06:36
یادواره «شهیدان هادی» در قم برگزار می‌شود

یادواره شهیدان ابراهیم هادی، محمدرضا شفیعی و ابراهیم عشریه با عنوان «شهیدان هادی» در قم برگزار می‌شود.

 

تا شهدا: مجتبی سیاری، دبیر اجرایی یادواره شهیدان هادی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری یادواره شهیدان هادی در قم بیان کرد: این یادواره با محوریت شهید هادی، شهید شفیعی و شهید عشریه برگزار می‌شود زیرا هر یک از این شهدا در یک بخش هدایت‌گر جامعه و جوانان بودند. شهید هادی که بسیاری از جوانان با ایشان مأنوس هستند و هدایت‌گر بسیاری از جوانان هستند. همچنین شهید محمدرضا شفیعی که هادی اسارت بودند و شهید عشریه نیز هادی مدافعان حرم به شمار می‌آید.

وی گفت: ترویج و نشر معارف شهدا، تحکیم پیوند عاطفی ارزش‌های‌های نسل جوان دفاع مقدس و نسل امروز، بیان سیره عملی و سبک زندگی شهدا، معطر کردن فضای کشور به عطر و بوی شهدا از جمله اهداف برگزاری این یادواره است.

دبیر اجرایی یادواره شهیدان هادی با اشاره به تشکیل ۲۰ کارگروه اجرایی و محتوایی در این یادواره خاطرنشان کرد: برگزاری برنامه‌های تبیینی در اردوهای راهیان نور، اعزام خانواده‌های شهدا به راهیان نور، ارتباط چهره به چهره، معرفی شهدا در قالب کتاب، معرفی‌های صوتی و تصویری، فعالیت و معرفی شهدا در فضای مجازی، تجمیع خادمان شهدا و فعالیت گسترده در قالب مردمی از جمله برنامه‌های این ستاد بوده است.

سیاری یادآور شد: این برنامه روز چهارشنبه (۲۲ تیر ماه) با برنامه‌های متنوع از جمله تقدیر از خانواده‌های شهدا، معرفی کتب و پخش کلیپ‌های ویژه شهیدان هادی از ساعت ۱۷:۳۰ در مصلای قدس قم برگزار می‌شود. برگزاری غرفه‌های فرهنگی و هنری از جمله ۱۵ غرفه تخصصی با محوریت شهادت، عفاف و حجاب، امر به معروف و نهی از منکر، برگزاری دو غرفه کودک و نوجوان و مهد کودک ویژه اطفال از دیگر بخش‌های این برنامه است.

ابزار هدایت به بالای صفحه