شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 66171
تاریخ انتشار: 20 خرداد 1398 _12:36:29
خون شهدای روحانی موجب استمرار انقلاب اسلامی شده است

حجت‌الاسلام شبیری زنجانی تاکید کرد: خون شهدای روحانی در طول تاریخ از جمله شهیدان محمد خرسند و مصطفی قاسمی درخت انقلاب اسلامی را آبیاری کرده است.

 

تا شهدا:حجت الاسلام «سید جعفر شبیری زنجانی» با بیان اینکه شهادت شهیدان خرسند و قاسمی برنامه از پیش تعیین شده بود، اظهار کرد: دشمن با این قبیل کارها تلاش دارد روحانیون را از ادامه راه انقلاب اسلامی ناامید کند غافل از اینکه این اقدامات خبیثانه، طلاب را به تداوم مسیر درخشان نظام جمهوری اسلامی ترغیب کرده است.
 
مشاور سابق قوه قضائیه گفت: خون شهدای روحانی در طول تاریخ از جمله شهیدان محمد خرسند و مصطفی قاسمی درخت انقلاب اسلامی را آبیاری کرده است.
 
وی اضافه کرد: همانطور که امام خمینی(ره) فرمودند هر چقدر از ما بکشید از انگیزه ما کاسته نمی شود، دشمن بداند شهادت مظلومانه حجج اسلام و المسلمین خرسند و قاسمی، انگیزه ملت ما را برای مبارزه با استکبار جهانی بیشتر کرده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه