شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[12 / 3 / 1399] نقش تأثیرگذار و ارزنده بروجردی در تأسیس سپاه؛
[12 / 3 / 1399] حاج صادق؛
[13 / 3 / 1399] شهید مهرداد شهیدی؛
[12 / 3 / 1399] «چنین دیدم» روی پیشخوان کتاب‌فروشی‌ها رفت؛
[13 / 3 / 1399] در بیانیه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مق ...
[12 / 3 / 1399] رئیس بنیاد شهرستان قزوین؛
[12 / 3 / 1399] بیانیه حماس در دهمین سالگرد جنایت کشتی مرمره نا ...
[12 / 3 / 1399] ​مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان؛

 

کدخبر: 65887
تاریخ انتشار: 2 خرداد 1398 _09:14:26
جوانان از شهدا الگو بگیرند

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه خانواد‌ه‌های معظم شهدا و ایثارگران به نظام و انقلاب پایبند هستند، اظهار داشت: امروز نسل جوان ما باید از شهدا الگو بگیرند و به مزار شهیدان گرانقدر بروند و با ادامه راه شهدا، دین خود را به این عزیزان ادا کنند و از خانواده های آنان دیدار و سرکشی بعمل آورند.

تا شهدا: به منظور تکریم و تعظیم به مقام خاندان معزز شهدا و ایثارگران، همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) آیت الله روح الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران به اتفاق هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، عصر روز سه شنبه 31 اردیبهشت ماه در شهرستان ساری از مادر مقاوم شهیدان والامقام «محمد و احمد یوسفی برنتی»، آزاده جانباز گرانقدر «حسن برزگر» و جانباز سرافراز «نادعلی مهدوی» عیادت کرد.
نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری در این دیدارها با بیان اینکه حماسه سوم خرداد و هشت سال دفاع مقدس هرگز نباید فراموش شود، گفت: شهدا و ایثارگران با تعهد الهی و فرمان امام (ره) برای دفاع از مملکت خود به جبهه ها رفتند و عده ای از آنان در این راه مقدس به شهادت رسیدند و یا به مقام جانبازی و آزادگی دست یافتند.
وی با اشاره به اینکه خانواده های شهدا و ایثارگران ذخیره ها و سرمایه های معنوی نظام هستند، اظهار داشت: امروز باید قدر امنیت و آرامشی که این قشر عزیز و بی توقع برای ما فراهم کردند را بدانیم و از این میراث بزرگ الهی یعنی فرهنگ ایثارگر و شهادت پاسداری کنیم.
آیت اله طبرسی با بیان اینکه امروز ارزش های فرهنگی، دینی، اجتماعی، سیاسی و تاریخی جامعه ما نباید دست خوش برخی از حوادث قرار گیرد، گفت: الگوهای اخلاقی و رفتاری حاکم در جامعه باید با فرهنگ ایثار و شهادت سنخیت داشته باشد.
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به نظام و انقلاب پایبند هستند، اظهار داشت: امروز نسل جوان ما باید از شهدا الگو بگیرند و به مزار شهیدان گرانقدر بروند و با ادامه راه شهدا، دین خود را به این عزیزان ادا کنند و از خانواده های آنان دیدار و سرکشی بعمل آورند.
هدایت مظلومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران نیز گفت: این دیدارها به مناسبت سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازی فتح خرمشهر با هدف تجلیل، یادآوری و قدردانی از خانواده های گرانقدر شهدا، جانبازان و آزادگان عملیات بیت المقدس صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینکه این استان 268 شهید و 148 جانباز و آزاده در عملیات بیت المقدس تقدیم نظام کرده است، افزود: فتح خرمشهر حاصل مقاومت، استقامت، صلابت رزمندگان و جانفشانی شهدا و ایثارگران بوده است.
مدیرکل بنیاد مازندران افزود: ائمه جمعه مازندران با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانها در قالب گروههای مختلف با خانواده‌های عزیز شهدا و ایثارگران حماسه فتح خرمشهر دیدار می‌کنند.

ابزار هدایت به بالای صفحه