شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 65884
تاریخ انتشار: 2 خرداد 1398 _05:09:09
سوم خرداد یادآور استقامت و تجلی اراده ملت ایران است

حجت‌الاسلام‌ و المسلمین «هادی عسگری» گفت:سوم خرداد فرصتی برای یادآوری خاطرات شیرین مردمی خداجو و غیرتمند است که با دست‌ خالی ولی ایمانی قوی و تکیه‌ بر خداوند متعال، دشمن تا بن دندان مسلح را مأیوس و شکستی تاریخی را نصیب آنان کرد.

تا شهدا: حجت‌الاسلام‌ و المسلمین «هادی عسگری» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه در مراسم گرامی داشتی با حضور کارکنان این نهاد مقدس در نمازخانه این اداره برگزار شد، اظهار داشت: نظام اسلامی ثمره خون هزاران شهید گران‌قدر، جانباز صبور و آزاده سرافراز است و ما در مقابل این خون‌های پاک وظیفه‌داریم از کیان اسلامی صیانت کنیم.

حجت‌الاسلام عسگری در ادامه به سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر اشاره کرد و افزود: سوم خرداد فرصتی برای یادآوری خاطرات شیرین مردمی خداجو و غیرتمند است که با دست‌ خالی ولی ایمانی قوی و تکیه‌ بر خداوند متعال، دشمن تا بن دندان مسلح را مأیوس و شکستی تاریخی را نصیب آنان کرد.

 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه بیان داشت: دشمن بعثی به پشتیبانی قدرت‌های شرق و غرب در پی آن بود که خوزستان عزیز را در مدتی کوتاه از خاک ایران جدا کرده و نظام اسلامی را ساقط سازد ولی زهی خیال باطل که روزگاری خواهد رسید که فرزندان برومند این مرز وبوم با اتکای به قدرت لایزال الهی دشمنان این انقلاب و کشور را مضمحل و آنان را با خفت و خواری از این سرزمین بیرون خواهند کرد.

وی در پایان گفت: تأسی به سیره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در تمامی مسائل و مشکلات کشور راه‌گشا است.

ابزار هدایت به بالای صفحه