شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 65881
تاریخ انتشار: 2 خرداد 1398 _05:03:38
رونمایی از پنج عنوان کتاب دفاع مقدس در شهرکرد

از پنج عنوان کتاب و یک عنوان موشن گرافی از تولیدات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس رونمایی شد.

تا شهدا: نشست تخصصی رسانه، دفاع مقدس و مقاومت صبح امروز با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، مدیرکل صدا و سیما، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اصحاب رسانه استان در سالن جلسات صدا و سیمای مرکز استان برگزار شد.

در این نشست از پنج عنوان کتاب دفاع مقدس به نام های «ایستگاه» و «مادران انتظار» فیلمنامه دفاع مقدس اثر سارا اسماعیلی، «قرعه پرواز» خاطرات شهید علیرضا سلطانی اثر مهدی طهماسبی، «۱۶کبوتر خونین بال» شهدای دهستان ارمند اثر رسول غریبی و «زمان به وقت عاشقی» داستان کوتاه دفاع مقدس اثر میثم اسکندری که به همت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس تولید و انتشار یافته بودند، رونمایی شد.

همچنین از یک عنوان موشن گرافی با نام «فتح بهشت» با موضوع روند اشغال و آزادسازی خرمشهر قهرمان از تولیدات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس رونمایی شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه