شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 65866
تاریخ انتشار: 1 خرداد 1398 _12:57:52
جانبازان وارثان واقعی شهدا هستند

امام جمعه شهرستان فردیس گفت: جانبازان وارثان واقعی شهدا هستند و در دوران هشت سال دفاع مقدس افتخار آفرینی کردند.

تا شهدا:حجت الاسلام علی اکبر ایمانی به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی (ع) در جمع جانبازان هشت سال دفاع مقدس افزود: جانبازان بزرگترین سرمایه خود یعنی سلامتی را در راه خدا تقدیم کرده‌اند.وی گفت: بسیاری از این عزیزان سال ها است که ویلچر نشین بوده و خانواده هایشان از آنان پرستاری و حمایت می کنند. ایمانی اظهار داشت: تکریم از جانبازان در واقع تجلیل از جانفشانی و ایثارگری این عزیزان در دوران دفاع مقدس است. وی با بیان اینکه پیشرفت های روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون فداکاری‌ های شهدا و ایثارگران است، گفت: جانبازی مدال افتخاری است که در سایه‌ جانفشانی ها و از خود گذشتگی‌ های غیور مردان ایران اسلامی به آنان اعطا شده و بسیار ارزشمند و مایه‌ مباهات این عزیزان است. امام جمعه فردیس بیان داشت: دشمنان نخواهند توانست کوچکترین لطمه ای به نظام و انقلاب اسلامی وارد کنند.


جانبازان اسوه های ایثارگری هستند


ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز نیز گفت: جانبازان اسوه های ایثارگری هستند. وی بیان داشت : این مراسم با هدف تکریم جانبازان و خانواده های آنان برگزار شد تا دیداری با این عزیزان باشد. طاهر نژاد افزود: در استان البرز تعداد 200 نفر جانباز 70 درصد وجود دارد که 50 نفر از جانبازان قطع نخاع و ویلچری و مابقی مجروحیت قطع عضو، شیمیایی و نابینا از ناحیه 2 چشم تشکیل می دهند.
وی با بیان اینکه استان البرز پنج هزارو 251 شهید تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده است ، گفت: از این تعداد حدود 90 نفر شهدای مدافع حرم هستند.طاهرنژاد گفت: خدمات به جانبازان 70 درصد بر اساس اصول و مقررات در حوزه های مسکن، آموزش، درمان، امور اجتماعی، امور دانشگاهی و دانش آموزی در حد توان انجام می شود.در این مراسم 300 نفر از جانبازان سرافراز و خانواده های معظم شهدا و آزادگان حضور داشتند.

 

کلمات کلیدی : شهدا،جانبازان

ابزار هدایت به بالای صفحه