شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[12 / 3 / 1399] نقش تأثیرگذار و ارزنده بروجردی در تأسیس سپاه؛
[12 / 3 / 1399] حاج صادق؛
[13 / 3 / 1399] شهید مهرداد شهیدی؛
[12 / 3 / 1399] «چنین دیدم» روی پیشخوان کتاب‌فروشی‌ها رفت؛
[13 / 3 / 1399] در بیانیه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مق ...
[12 / 3 / 1399] رئیس بنیاد شهرستان قزوین؛
[12 / 3 / 1399] بیانیه حماس در دهمین سالگرد جنایت کشتی مرمره نا ...
[12 / 3 / 1399] ​مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان؛

 

کدخبر: 65860
تاریخ انتشار: 31 ارديبهشت 1398 _16:01:52
شهیدان ستون‌های پایدار خیمه پیروزی و آزادگی هستند

مدیرکل بنیاد هرمزگان با اشاره به اینکه مردم شهیدان را نه از دست رفتگان جنگ که ستون‌های پایدار خیمه پیروزی و آزادگی می‌دانند، اظهار داشت: زنده نگه‌داشتن یاد آن بزرگواران، زنده نگه‌داشتن ستون‌های خیمه پیروزی است.

 

تا شهدا؛ محمدرضا پاکدامن روز یکشنبه 29 اردیبهشت 98 در نشست گروه توسعه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با اشاره به اینکه مردم شهیدان را نه از دست رفتگان جنگ که ستون‌های پایدار خیمه پیروزی و آزادگی می‌دانند، اظهار داشت: زنده نگه داشتن یاد آن بزرگواران، زنده نگه‌داشتن ستون‌های خیمه پیروزی است و پاسداری از مقام شهید، حفظ این ستون‌های استوار است.
مدیرکل بنیاد هرمزگان بیان کرد: ما جامعه اسلامی ایران را از آن روی زنده و رو به کمال می‌دانیم که خون شهیدان در رگ‌های آن جاری است. حیات جامعه اسلامی ما، هدیه‌ای است که شهیدان عزیزمان با اهدای خون خود، آن را فراهم آوردند و پاسداری از این هدیه ارزشمند، وظیفه تک تک افراد جامعه است.
وی افزود: شهیدان نه قهرمانان افسانه‌ای که جوانان و نوجوانانی از میان ما بودند. مردان و زنانی مثل خود ما که شاید مثل ما، راحتی و امنیت، رفاه و آسودگی را دوست داشتند اما آنچه آنان را به جبهه نبرد با دشمن کشانید یک آرمان بزرگ بود.

امنیت کشور را مدیون شهدا هستیم
پاکدامن همچنین در دیدار با والدین شهید «محمد غلامحسینی» و مادر شهید «علی کهوری» در روستای سرخون گفت: امروز به برکت خون شهیدان در کشورمان امنیت و آرامش برقرار شده و علی‌رغم وجود فتنه‌هایی نظیر داعش در منطقه، ثبات و آرامش را در داخل مرزهای خود شاهد هستیم. 
وی اشاره کرد: همانطور که شاهد هستید هرجا آمریکا حضور دارد ناامنی و بی ثباتی وجود دارد اما به برکت خون شهیدان دست استکبار جهانی از این مرز و بوم قطع شده است.
مدیرکل بنیاد هرمزگان بیان کرد: کشف داشته های فرهنگ و سبک زندگی شهدا برای جامعه پر تلاطم ما نجات بخش است و در این روزگار که هجمه فرهنگی غیر قابل باوری از سوی دشمنان متوجه مردم است، تنها تبعیت از سبک زندگی شهدا ایمن کننده خواهد بود.

ابزار هدایت به بالای صفحه