شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 65853
تاریخ انتشار: 31 ارديبهشت 1398 _15:55:02
بیش از 17 هزار دیدار با ایثارگران مازندرانی در سال 97 انجام شد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه بیش از 17 هزار دیدار در سال 97 از ایثارگران استان صورت گرفته است، اظهار داشت: آمار دیدار پیش بینی شده از خانواده های عزیز شهدا و ایثارگران استان در سال جاری در مقایسه با سال گذشته، رشد قابل توجهی داشته است.

 

تا شهدا؛ هدایت مظلومی روز سه شنبه 31 اردیبهشت ماه طی گفتگویی اظهار داشت: به منظور تکریم، سپاسگزاری، قدرشناسی و بررسی مشکلات خانواده های مکرم شهدا، جانبازان و آزادگان، بیش از 20 هزار دیدار در قالب طرح سپاس، از جامعه ایثارگری 22 شهرستان در نقاط شهری و روستایی با محوریت بنیادهای تابعه که از ابتدای سال جاری آغاز شده، در حال اجرا است.
مظلومی با بیان اینکه بیش از 17 هزار دیدار در سال 97 از ایثارگران استان صورت گرفته است، اظهار داشت: آمار دیدار پیش بینی شده از خانواده های عزیز شهدا و ایثارگران استان در سال جاری در مقایسه با سال گذشته، رشد قابل توجهی داشته است.
وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون، 3 هزار و 269 دیدار در قالب طرح سپاس از والدین، همسران و فرزندان معزز شهدا، جانبازان هفتاد درصد، نخاعی و آزادگان سرافراز در سطح استان صورت گرفته است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران تصریح کرد: مشارکت مدیران دستگاه ها در طرح سپاس، دیدار و تجلیل از خانواده های معزز شهدا و ایثارگران باید پر رنگ باشد.
مظلومی در بخش دیگری از این گفتگو در خصوص خدمات مشاوره ای به ایثارگران استان گفت: به منظور حل مسائل و مشکلات، بیش از 400 جلسه مشاوره ای طی دو ماه اخیر در سه مرکز مشاوره شاهد و ایثارگر در شهرهای ساری، بابل و تنکابن برای این عزیزان برگزار شده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه