شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 65852
تاریخ انتشار: 31 ارديبهشت 1398 _15:54:20
هشت سال دفاع مقدس، درس ایثار و عزت و سرافرازی بود

مدیرکل بنیاد قم تاکید کرد: هشت سال دفاع مقدس درس ایثار و عزت و سرافرازی و جبهه ها دانشگاه انسان سازی بودند. رزمندگان در این دوران افتخارات بیشماری را آفریدند و آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در دوران هشت سال دفاع مقدس بود.

 

تا شهدا؛ سید جواد هاشمی در دیدار با مادر شهیدان «محمد رضا شمس» و «کریم پورگلستانی» از شهدای سوم خرداد، گفت: ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس دلیرانه در برابر دشمنان تا دندان مسلح در جنگی نابرابر حضور یافت و از دین و سرزمین اسلامی تا پای جان دفاع کرد و پیروزی را به ارمغان آورد.
وی تاکید کرد: هشت سال دفاع مقدس درس ایثار و عزت و سرافرازی و جبهه‌ها دانشگاه انسان‌سازی بودند. رزمندگان در این دوران افتخارات بیشماری را آفریدند و آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در دوران هشت سال دفاع مقدس بود.
وی بیان داشت: خون‌های بسیاری تقدیم راه اسلام شد، اما پیروزی و سربلندی با جبهه اسلام بود و شما خانواده معظم شهدا و پدران و مادران شهدا نقش ارزنده‌ای در این پیروزی داشتید.
گفتنی است، محمدرضا در سن 16 سالگی سوم خرداد 61 در عملیات بیت المقدس منطقه خرمشهر به شهادت رسید.  همچنین، شهید پورگلستانی در سن 18 سالگی در عملیات بیت المقدس به مقام شهادت نایل آمد.

ابزار هدایت به بالای صفحه