شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[29 / 5 / 1398] بازخوانی دست‌نوشته شهید «باغبانی»؛
[30 / 5 / 1398] گفت‌وگو با برادر شهیدان جعفر و شیرزاد بلبل‌پور؛
[29 / 5 / 1398] آزاده عبدالمحمد شیخ ابولی؛
[30 / 5 / 1398] حجت‌الاسلام «سید احمد رسولی»؛
[30 / 5 / 1398] از اخراجی‌ها تا جبهه سوریه؛
[29 / 5 / 1398] روایت همسر شهید مدافع حرم سید جواد اسدی منتشر ...
[30 / 5 / 1398] رحیم قمیشی روایت کرد؛

 

کدخبر: 65834
تاریخ انتشار: 30 ارديبهشت 1398 _14:54:55
دیدار با ایثارگران در ماه مبارک رمضان اهمیت مضاعفی دارد

مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران گفت: دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان در ماه مبارک رمضان اهمیت مضاعفی دارد و این دیدارها در راستای سپاس و قدردانی از ایثار، گذشت و صبر خانواده‌های شهدا و ایثارگران و تقویت روحیه خدمت‌رسانی انجام می‌شود‪.

 

تا شهدا؛ عبدالله مرتضوی در ملاقات عمومی با خانواده‌های شهدا و ایثارگران چهاردانگه با اشاره به لزوم استفاده از برکات ماه مبارک رمضان اظهار داشت: برکت اگرچه به زیادی و افزونی گفته می‌شود اما در فرهنگ عمومی ما به افزونیِ ما فوق تصور برکت می‌گویند که ماه رمضان پیچیده شده در این برکات است.
وی درباره مصادیق برکت در ماه مبارک رمضان به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) اشاره کرد و افزود: رسول گرامی اسلام (ص) می‌فرماید: «خواب در این ماه عبادت و نفس کشیدن در آن تسبیح است و تلاوت یک آیه در این ماه معادل یک ختم قرآن در سایر ماه‌هاست و افطار دادن اگرچه به نیمی از خرما، موجب دوری از آتش می‌شود و یک‌شب آن ارزشمندتر از هزار ماه است» این‌همه، ازجمله افزونی‌ها و برکات سفره رمضان است که باید حریصانه از خداوند متعال، اشتهای بهره‌مندی از آن‌ها را طلب کرد و خود را در دریای پر مروارید آن غوطه‌ور کرد.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران در ادامه بابیان اینکه باید قدر و ارزش خانواده شهدا و ایثارگران را بدانیم عنوان کرد: امروز همه آحاد جامعه وظیفه‌ دارند در مقابل عظمت و بزرگی خانواده شهدا و ایثارگران تعظیم و تکریم کنند.
مرتضوی خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده شهدا و جانبازان در ماه مبارک رمضان اهمیت مضاعفی دارد و این دیدارها در راستای سپاس و قدردانی از ایثار، گذشت و صبر خانواده‌های شهدا و ایثارگران و تقویت روحیه خدمت‌رسانی انجام می‌شود‪.

ابزار هدایت به بالای صفحه