شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 65808
تاریخ انتشار: 29 ارديبهشت 1398 _15:48:46
انقلاب اسلامی مدیون ایستادگی خانواده‌های شهدا و ایثارگران است

مدیرکل بنیاد ایلام با بیان اینکه صبر و ایثار خانواده‌های شهدا پایه‌های انقلاب اسلامی را مستحکم کرده است، اظهار داشت: انقلاب اسلامی مدیون ایستادگی خانواده‌های شهدا و ایثارگران است و ایشان مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند.

 

تا شهدا؛ سلیمان رستمیان روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت‌ماه با خانواده شهیدان معظم «اسداله نوروزآبادیان»، «احمد جهشی»، «غلامرضا مرادی» و «محمد حسین رادمنش» در شهرستان ایلام دیدار کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در این دیدارها، ضمن گرامی‌داشت مقام والای شهدا، از صبر و ایستادگی خانواده‌های شهدا و ایثارگران تجلیل کرد.
رستمیان با بیان اینکه صبر و ایثار خانواده‌های شهدا پایه‌های انقلاب اسلامی را مستحکم کرده است، اظهار داشت: انقلاب اسلامی مدیون ایستادگی خانواده‌های شهدا و ایثارگران است و ایشان مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند.
وی افزود: دیدار مسوولان با خانواده‌های شهدا و ایثارگران یکی از بهترین روش‌ها برای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطر شهدای گران‌قدر است.
مدیرکل بنیاد ایلام تصریح کرد: جامعه اسلامی مدیون شهدا، جانبازان و خانواده‌های معظم آن‌ها است و هرچه تلاش کنیم در مقابل عظمت و بزرگی این عزیزان ناچیز است.
وی با اشاره به ضرورت تکریم ایثارگران، اظهار داشت: تکریم و تعظیم مقام شامخ شهدا و خانواده‌های معظم ایثارگران یک وظیفه و ضرورت غیرقابل‌ انکار است.

ابزار هدایت به بالای صفحه