شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[30 / 4 / 1398] وحشت منافقین از شهید ادیبان؛
[30 / 4 / 1398] انتشارات شهید کاظمی به زودی کتاب «در جست‌وجوی م ...
[29 / 4 / 1398] فرزند شهید رمضانعلی ایراندوست؛
[29 / 4 / 1398] گزارشی از شب خاطره قطعنامه ۵۹۸ در دوره آموزشی ا ...
[29 / 4 / 1398] در گفت‌وگوی با همرزم شهید «ملا» مطرح شد؛
[29 / 4 / 1398] روایت یک جانباز از لحظه مجروحیتش؛
[29 / 4 / 1398] مروری بر علل پذیرش قطعنامه ۵۹۸؛
[30 / 4 / 1398] گفت‌وگویی با فرزند شهید سردار حاصل احمدی؛

 

کدخبر: 65807
تاریخ انتشار: 29 ارديبهشت 1398 _15:48:12
خانواده‌های شهدا افتخار و عزت نظام اسلامی هستند

مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران خانواده های شهدا را افتخار و عزت نظام اسلامی دانست و گفت: خانواده شهدا سبب افتخار، عزت جامعه و اقتدار نظام اسلامی و ملت ایران اسلامی هستند.

 

تا شهدا؛ عبدالله مرتضوی همراه با معاونان در نشست با کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران چهاردانگه با بیان اینکه دیدار با خانواده شهدا رسالت همه مسوولان و مردم است، اظهار داشت: شهدا برای عزت و سربلندی نظام اسلامی اوج فداکاری که نثار جان شیرین خود است را انجام دادند و به همین دلیل قدرشناسی از ایثار این عزیزان رسالت همگانی مردم و مسوولان است.
وی خانواده شهدا را افتخار و عزت نظام اسلامی دانست و افزود: خانواده شهدا سبب افتخار، عزت جامعه و اقتدار نظام اسلامی و ملت ایران اسلامی هستند.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران با تأکید بر تکریم و پاسداشت خانواده های معظم شهدا بیان کرد: تکریم و پاسداشت خانواده شهدا که عزیزترین فرزندان خود را در راه دفاع از میهن اسلامی فدا کردند امری ضروری و مهم است.
وی با بیان اینکه شهدا با حماسه‌آفرینی خود بزرگ‌ترین ایثار را کرده‌اند، عنوان کرد: عزت، سربلندی و اقتدار نظام اسلامی ایران مدیون حماسه‌آفرینی این ایثارگران است.
مرتضوی با بیان اینکه شهدا باید الگوی مسوولان در راه خدمت‌رسانی باشند، گفت: شهدا کار بزرگی در راه سربلندی جامعه انجام داده‌اند که باید مسوولان به سهم خود در هر سنگری، برای تداوم راه و آرمان‌های شهدا در راستای سربلندی ایران اسلامی بکوشند.

ابزار هدایت به بالای صفحه