شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[31 / 5 / 1398] شهیدی که آیت‌الله حق‌شناس به حال و روزش غبطه می ...
[31 / 5 / 1398] قلب‌هایی که برای امام (ره) می‌تپید؛
[2 / 6 / 1398] نگاهی به کتاب «انتخابی دیگر» یادنامه شهید سیدعل ...
[2 / 6 / 1398] تکلیف‌مداری در فرهنگ دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] همسر شهید یدالله سلیمانی؛
[2 / 6 / 1398] یک فرمانده دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] یک آزاده دوران دفاع مقدس روایت کرد؛

 

کدخبر: 65723
تاریخ انتشار: 25 ارديبهشت 1398 _18:38:56
مادر شهید عبدالواحد دریس به فرزند شهیدش پیوست

مادر شهید عبدالواحد دریس از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس بندر ماهشهر دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

 

تا شهدا؛ مادر شهید عبدالواحد دریس از شهدای والامقام دوران هشت سال دفاع بندر ماهشهر دعوت حق را لبیک گفت و پس از سال‌ها فراق به فرزند شهیدش پیوست.

زنده‌یاد کاظمیه مادر شهید عبدالواحد دریس از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس بندر ماهشهر در مهرماه سال 1359 و اوائل حمله رژیم بعث عراق به خاک ایران داغ فرزند شهیدش را دیده بود بیش از این دوری پسر خود را تاب نیاورد و جان به جان آفرین تسلیم کرد.

پیکر پاک مادر شهید عبدالواحد دریس از شهدای دفاع مقدس ماهشهر با حضور جمعی از خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان اسلام، جوانان و نوجوانان خوزستانی تشییع شد و خانه ابدی آرام گرفت.

عبدالرضا فرجیان مدیرکل و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان ارتحال جانسوز زنده‌یاد کاظمیه مادر شهید عبدالواحد دریس از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس بندر ماهشهر را تسلیت گفت.

در روزهای گذشته همچنین پدر سرباز شهید سعید کریمی از شهدای مظلوم عملیات تروریستی 31 شهریورماه اهواز دعوت حق را لبیک گفت و در بهشت میهمان فرزند شهیدش شد.

زنده یاد آمنصور کریمی بابا احمدی پدر سرباز شهید سعید کریمی که در روز شنبه 31 شهریورماه سال 1397 در رژه نیروهای مسلح در بلوار قدس اهواز به شهادت رسیده بود هفت‌ماه بیشتر فراق فرزند شهیدش را تاب نیاورد و به فرزند شهیدش پیوست.

نوجوان شهید عبدالواحد دریس فرزند زیاری از نوجوانان شهید بندر ماهشهر است که در تاریخ بیستم شهریور ماه سال 1343 دیده به جهان گشود و شادی را برای خانواده خود به ارمغان آورد.

این نوجوان ماهشهری در روزهای ابتدایی تجاوز صدام بعثی به خاک ایران یعنی در تاریخ 26 مهر ماه سال 1359 به فیض شهادت نائل آمد و داغ فراق را بر دل مادر خود نهاد.

شهید عبدالواحد دریس در سن 16 سالگی به فیض شهادت نائل شد و نام خود را در زمره 23 هزار شهید گلگون کفن استان خوزستان ثبت کرد.

ابزار هدایت به بالای صفحه