شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[31 / 5 / 1398] شهیدی که آیت‌الله حق‌شناس به حال و روزش غبطه می ...
[31 / 5 / 1398] قلب‌هایی که برای امام (ره) می‌تپید؛
[2 / 6 / 1398] نگاهی به کتاب «انتخابی دیگر» یادنامه شهید سیدعل ...
[2 / 6 / 1398] تکلیف‌مداری در فرهنگ دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] همسر شهید یدالله سلیمانی؛
[2 / 6 / 1398] یک فرمانده دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] یک آزاده دوران دفاع مقدس روایت کرد؛

 

کدخبر: 65718
تاریخ انتشار: 25 ارديبهشت 1398 _14:01:15
خانواده‌ معظم شهدا حافظان و پاسداران واقعی ارزش‌های انقلاب هستند

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام تصریح کرد: خانواده‌های شهدا، حافظان و پاسداران واقعی ارزش‌های انقلاب هستند و اولویت‌بخشی و رسیدگی به مسائل و مشکلات و کسب رضایت‌ خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر از وظایف اصلی مسئولان است.

 

تا شهدا؛ سلیمان رستمیان در دیدار با خانواده معظم شهیدان «علیمرد مهرداد»، «آقاجان صادقی»، «محمدطاهر خدایاری» در شهرستان ایلام، گفت: خانواده‌های شهدا، حافظان و پاسداران واقعی ارزش‌های انقلاب هستند و اولویت‌بخشی و رسیدگی به مسائل و مشکلات و کسب رضایت‌ خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر از وظایف اصلی مسئولان است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام تصریح کرد: سپاسگزاری از رشادت‌های ایثارگران و شهدا از مصادیق حفظ ارزش و جایگاه این اسوه‌های حسنه انقلاب اسلامی است.
رستمیان با تأکید بر ضرورت معرفی و بیان رشادت ها و دلاوری های شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس، افزود: ايثار و شهادت، يك فرهنگ متعالي است و در زمره عالی ترين مفاهيم الهي و والاترين ارزش هایی است كه يك انسان متعهد می تواند به آن مقام دست يابد.
وی افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضامن عزت و اقتدار کشور است و بیان رشادت ها و فداکاری های شهدا و ايثارگران براي مردم و به ویژه نسل جوان، بيشترين و بهترين نتايج را در جهت ترویج این فرهنگ به همراه خواهد داشت.

ابزار هدایت به بالای صفحه