شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[31 / 5 / 1398] شهیدی که آیت‌الله حق‌شناس به حال و روزش غبطه می ...
[31 / 5 / 1398] قلب‌هایی که برای امام (ره) می‌تپید؛
[2 / 6 / 1398] نگاهی به کتاب «انتخابی دیگر» یادنامه شهید سیدعل ...
[2 / 6 / 1398] تکلیف‌مداری در فرهنگ دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] همسر شهید یدالله سلیمانی؛
[2 / 6 / 1398] یک فرمانده دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] یک آزاده دوران دفاع مقدس روایت کرد؛

 

کدخبر: 65710
تاریخ انتشار: 25 ارديبهشت 1398 _10:10:28
هشتمین یادواره شهدای فعال قرآنی در خوزستان برگزار شد

هشتمین یادواره شهدای فعال قرآنی استان خوزستان با محوریت شهید مدافع حرم نادر حمید در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت استان در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی اهواز برگزار شد.

 

تا شهدا؛ هشتمین یادواره شهدای فعال قرآنی استان خوزستان بامحوریت شهید مدافع حرم نادر حمید در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت استان در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی اهواز برگزار شد. در این مراسم که با حضور خانواده شهدا، ایثارگران، خانواده شهدای فعال قرآنی و جمعی از مردم ولایتمدار خوزستان برگزار شد، نخست قاری قرآن به تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید پرداخت و در ادامه عبدالرضا فرجیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان به بیان توضیحاتی درباره تعداد شهدا پرداخت.

در ادامه گروه تواشیح شاهد استان خوزستان با اجرای بسیار دلنشین خود و استقبال گرم حاضران در صحنه به هشتمین یادواره شهدای فعال قرآنی استان خوزستان رنگ و بوی دیگری بخشید. بر اثر حادثه تروریستی حله که در تاریخ پنجم آذر ماه سال 1395 برای زائران اربعین حسینی به وقوع پیوست، بیش از 80 نفر از زائران حسینی شهید و ده‌ها نفر دیگر مجروح شدند که بیشتر شهدا زائرانی از استان خوزستان بودند.

یادواره شهدای فرهنگی در خلخال برگزار شد
 سیزدهمین نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت استان خوزستان با حضور 60 غرفه حوزه‌های مختلف قرآنی در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی اهواز دایر و آماده میزبانی از علاقه‌مندان است. این سری از نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان از تاریخ 21 تا 27 اردیبهشت‌ماه و از ساعت 18 تا 23 آماده خدمات‌دهی و میزبانی از علاقه‌مندان به این حوزه است.

ابزار هدایت به بالای صفحه