شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[31 / 5 / 1398] شهیدی که آیت‌الله حق‌شناس به حال و روزش غبطه می ...
[31 / 5 / 1398] قلب‌هایی که برای امام (ره) می‌تپید؛
[2 / 6 / 1398] نگاهی به کتاب «انتخابی دیگر» یادنامه شهید سیدعل ...
[2 / 6 / 1398] تکلیف‌مداری در فرهنگ دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] همسر شهید یدالله سلیمانی؛
[2 / 6 / 1398] یک فرمانده دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] یک آزاده دوران دفاع مقدس روایت کرد؛

 

کدخبر: 65701
تاریخ انتشار: 24 ارديبهشت 1398 _20:39:19
یادواره شهید «محمود شهبازی» در باغ موزه همدان برگزار می‌شود

رئیس بنیاد شهید شهرستان همدان بیان کرد: پنج‌شنبه، دوم خرداد‌ماه‌ مصادف با سالروز شهادت شهید محمود شهبازی مراسم یادواره این شهید بزرگوار در باغ موزه استان برگزار می‌شود.

تا شهدا؛ مجید صفدریان، رئیس بنیاد شهید شهرستان همدان، اظهار کرد: سوم خرداد یکی از مهم‌ترین وقایع تاریخ انقلاب اسلامی و مهم‌ترین نبرد رزمندگان اسلامی در دوران دفاع مقدس است که توانستند با ایمان و اتکای به خداوند، با دستانی خالی این پیروزی بزرگ را رقم بزنند.
صفدریان با بیان اینکه این مجموعه همزمان با سالروز آزاد‌سازی خرمشهر چند برنامه شاخص در دستور کار خود دارد، افزود: پنج‌شنبه، دوم خرداد‌ماه مصادف با سالروز شهادت شهید محمود شهبازی مراسم یادواره این شهید بزرگوار در باغ موزه همدان برگزار می‌شود.

رونمایی از یادمان ‌«خواهر دباغ» ‌
وی افزود: در این مراسم که با حضور فرماندهان و پرسنل نیرو‌های نظامی، کارکنان دولت، خانواده معظم شهدا و ایثارگر و آحاد مردم برگزار می‌شود، مراسم قرائت زیارت عاشورا، خاطره‌گویی یکی از رزمندگان عملیات بیت‌المقدس، سخنرانی آیت‌الله شعبانی و تجدید میثاق با شهدای گمنام به خاک آرمیده در باغ موزه انجام خواهد شد.
صفدریان با اشاره به اینکه نقش خانم دباغ در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس نقش برجسته‌ای است، بیان کرد: در این مراسم از یادمان نقش برجسته «خواهر دباغ» در باغ‌موزه همدان رونمایی می‌شود.
رئیس بنیاد شهید همدان با اشاره به اینکه با خانواده شهدا و ایثارگر همدان در عملیات الی بیت‌المقدس، عملیات غرورآفرین روز سوم خرداد، دیداری صورت خواهد گرفت، بیان کرد: تعداد شهدای عملیات بیت‌المقدس همدان، ۲۵ شهید است. 

ابزار هدایت به بالای صفحه