شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[31 / 5 / 1398] شهیدی که آیت‌الله حق‌شناس به حال و روزش غبطه می ...
[31 / 5 / 1398] قلب‌هایی که برای امام (ره) می‌تپید؛
[2 / 6 / 1398] نگاهی به کتاب «انتخابی دیگر» یادنامه شهید سیدعل ...
[2 / 6 / 1398] تکلیف‌مداری در فرهنگ دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] همسر شهید یدالله سلیمانی؛
[2 / 6 / 1398] یک فرمانده دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] یک آزاده دوران دفاع مقدس روایت کرد؛

 

کدخبر: 65699
تاریخ انتشار: 24 ارديبهشت 1398 _20:37:32
مادر شهید کریم شوهانی به فرزند شهیدش پیوست

مادر شهید کریم شوهانی از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس استان خوزستان دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

 

تا شهدا؛ مادر شهید کریم شوهانی از شهدای والامقام دوران هشت سال دفاع استان خوزستان دعوت حق را لبیک گفت و پس از سال‌ها فراق به فرزند شهیدش پیوست.

زنده‌یاد نرگس شوهان مادر شهید کریم شوهانی از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس استان خوزستان که بهمن‌ماه سال 1360 داغ فرزند شهیدش را دیده بود بیش از این دوری پسر خود را تاب نیاورد و در روز یکشنبه 22 اردیبهشت ماه امسال جان به جان آفرین تسلیم کرد.

پیکر پاک مادر شهید کریم شوهانی از شهدای دفاع مقدس استان خوزستان با حضور جمعی از خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان اسلام، جوانان و نوجوانان خوزستانی تشییع شد و خوزستانی‌ها به این مادر مومنه و صبور ادای احترام کردند.

آئین تشییع پیکر پاک مادر شهید کریم شوهانی با حضور جمعی از مسئولان شهرستان شوش دانیال برگزار شد و پس از آن در گلزار شهدای بقعه متبرکه محمد بن جعفر آرام گرفت.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش و پرسنل این بنیاد نیز در آئین تشییع پیکر پاک مادر شهید کریم شوهانی از شهدای دفاع مقدس حضور داشتند و خانواده این شهید را مورد تفقد قرار دادند.

در روزهای گذشته همچنین پدر سرباز شهید سعید کریمی از شهدای مظلوم عملیات تروریستی 31 شهریورماه شوش دانیال دعوت حق را لبیک گفت و در بهشت میهمان فرزند شهیدش شد.

زنده یاد آمنصور کریمی بابا احمدی پدر سرباز شهید سعید کریمی که در روز شنبه 31 شهریورماه سال 1397 در رژه نیروهای مسلح در بلوار قدس شوش دانیال به شهادت رسیده بود هفت‌ماه بیشتر فراق فرزند شهیدش را تاب نیاورد و به فرزند شهیدش پیوست.

شهید کریم شوهانی فرزند جمعه در تاریخ چهارم شهریور ماه سال 1343 دیده به جهان گشود و در دوران هشت سال دفاع مقدس به صف ررمندگان اسلام پیوست و به نبرد با دشمن پرداخت.

این جوان خوزستانی پس از حضور در جبهه در تاریخ دوم بهمن‌ماه سال 1360 به فیض شهادت نائل آمد و نام خود را در زمره 23 هزار شهید گلگون کفن استان خوزستان ثبت کرد.

شهید کریم شوهانی در سن 17 سالگی به فیض شهادت نائل شد و مزارش در گلزار شهدای بقعه متبرکه محمد بن جعفر زیارتگاه عاشقان و دل‌سوختگان است.

ابزار هدایت به بالای صفحه