شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[31 / 5 / 1398] شهیدی که آیت‌الله حق‌شناس به حال و روزش غبطه می ...
[31 / 5 / 1398] قلب‌هایی که برای امام (ره) می‌تپید؛
[2 / 6 / 1398] نگاهی به کتاب «انتخابی دیگر» یادنامه شهید سیدعل ...
[2 / 6 / 1398] تکلیف‌مداری در فرهنگ دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] همسر شهید یدالله سلیمانی؛
[2 / 6 / 1398] یک فرمانده دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] یک آزاده دوران دفاع مقدس روایت کرد؛

 

کدخبر: 65692
تاریخ انتشار: 24 ارديبهشت 1398 _14:51:01
مادران شهدا با صبر خود به ملت درس استقامت دادند

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان البرز گفت: مادران شهدا با صبر خود به ملت درس استقامت دادند. مادران شهدا شاهدانی بی‌ادعا هستند که با الهام از مکتب حضرت زهرا (س) با خداوند معامله کردند.

 

تا شهدا؛ محمدعلی عالیانی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان البرز به همراه سردار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه استان البرز در راستای اجرای طرح سپاس با خانواده شهیدان والامقام «فرجاد آذردار»، «محسن نادری» و «اسماعیل فلاح نژاد» دیدار کرد.
عالیانی در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: مادران شهدا با صبر خود به ملت درس استقامت دادند. مادران شهدا شاهدانی بی‌ادعا هستند که با الهام از مکتب حضرت زهرا (س) با خداوند معامله کردند و فرزندانشان را در راه حق و حقیقت راهی جبهه‌های نبرد با کفر کردند و چنین مادرانی قطعا مقام و جایگاهی ارزشمند نزد خدا دارند.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: مادران شهدا با تحمل رنج فراق به جامعه درس ایثار و مقاومت می‌دهند و قدردانی از آنان علاوه بر اینکه یک وظیفه شرعی و اخلاقی است، به نوعی پاسداشت خون ارزشمند شهیدان است.

ابزار هدایت به بالای صفحه