شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[31 / 5 / 1398] شهیدی که آیت‌الله حق‌شناس به حال و روزش غبطه می ...
[31 / 5 / 1398] قلب‌هایی که برای امام (ره) می‌تپید؛
[2 / 6 / 1398] نگاهی به کتاب «انتخابی دیگر» یادنامه شهید سیدعل ...
[2 / 6 / 1398] تکلیف‌مداری در فرهنگ دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] همسر شهید یدالله سلیمانی؛
[2 / 6 / 1398] یک فرمانده دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] یک آزاده دوران دفاع مقدس روایت کرد؛

 

کدخبر: 65665
تاریخ انتشار: 23 ارديبهشت 1398 _10:38:01
نصب المان شهدای 28 دی و سردیس برادران شهید شبلی در سنندج

شهردار سنندج و رئیس کمیته تبلیغات وفضای سازی محیطی کنگره 5400 شهید استان کردستان از طراحی المان شهدای 28 دی وسردیس برادران شهید شیلی خبر داد و گفت : این المان ها در زمان برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان در ابتدای بلوار شبلی وبلوار شهدای 28 دی نصب و رونمایی می شود.

 

تا شهدا؛ حشمت الله صیدی اظهار داشت: کنگره 5400 شهید استان کردستان یکی از مهم ترین رویداهای فرهنگی و ارزشی که در سالجاری برگزاری می شود .

شهردار سنندج بیان کرد:  ترویج و انتقال فرهنگ ایثار، حفظ ونشر آثار دفاع مقدس و شناخت سبک زندگی شهدا از جمله مهم ترین اهداف برگزاری کنگره شهدا است.

وی گفت: یکی از کمیته های بسیار حائز اهمیت در راستای برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان کمیته تبلیغات وفضا سازی محیطی است که مسولیت آن برعهده این شهرداری است.

 صیدی عنوان کرد: چندین جلسه با حضور نمایندگان دستگاههای اجرایی در راستای فضا سازی مناسب سطح شهر های استان برگزار شده است.

وی عنوان کرد: برنامه های تدوین شده این کمیته در راستای تبلیغات و فضاسازی محیطی سطح شهر نظیر چاپ بنر، استفاده از فضای سایت ها و کانال های مجازی، نصب بنر و پوستر کنگره بر روی بیلبوردها، پخش کلیپ برگزاری کنگره از طریق تلویزیون های شهری و همچنین درج شعار برگزاری کنگره برروی قبوض آب، برق و گاز به تمامی دستگاههای اجرایی ابلاغ شده است.

 صیدی با بیان اینکه دستگا ها ی اجرایی  و نهاد مردمی  و دولتی باید از تمامی ظریفت های و پتانسیل های خود در راستای تبلیغات و فضاسازی محیط اداری و سطح شهر اقدام کنند.

رئیس کمیته تبلیغات وفضای سازی محیطی کنگره 5400 شهید استان کردستان گفت: علاوه بر تبلیغات محیطی سطح شهر این شهرداری با همکاری سپاه بیت المقدس کردستان اقدام به طراحی المان جهت نصب در زمان برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان نموده است.

وی از طراحی المان شهدای 28 دی وسردیس برادران شهید شبلی خبر دادو گفت: سردیس براداران شهید شبلی در ابعاد 5/1 درارتفاع 20/1 و المان شهدای 28 دی هم در ابعاد 20/1 در ارتفاع 5/2 طراحی شده است.

 صیدی افزود: این دو المان در ابتدای بلوار شهید شبلی و بلوار شهدای 28 دی سنندج نصب و در ایام برگزاری کنگره این دو المان رونمایی می شود.

وی عنوان نمود: علاوه بر نصب این دو المان تندیس شهیده ناهید فاتحی کرجو به جای سردیس وی نصب خواهد شد.

شهردار سنندج و رئیس کمیته تبلیغات وفضای سازی محیطی کنگره 5400 شهید استان کردستان اعلام کرد: طراحی و چاپ تمبر این کنگره یکی دیگر از اقدامات این کمیته  است که با همکاری اداره پست انجام ودر زمان برگزاری کنگره ازتمبر یادبود این کنگره رونمایی می شود.

 صیدی گفت: یکی دیگر از اقداما ت کمیته تبلیغات وفضاسازی کنگره 5400 شهید استان کردستان بحث نامگذاری معابر و اماکن بنام شهدای گرانقدر بومی استان است که در این راستا سپاه بیت المقدس باید پیشنهاد نامگذاری معابر بنام شهیدان را جمع بندی و جهت نامگذاری به دبیرخانه نامگذاری معابر شورای اسلامی شهر ارسال کنند.

وی ابراز امیدواری نمود: با تعامل وهمکاری و همچمین اجرایی نمودن مصوبات این کمیته بتوانیم بنحو احسن  فضای سطح شهر را مهیا برگزاری این رویداد مهم کنیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه