شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 65285
تاریخ انتشار: 5 ارديبهشت 1398 _12:19:00
زنجان ۵۰۰ شهید سپاهی تقدیم انقلاب کرده است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: استان بیش از ۵۰۰ شهید از کادر سپاه تقدیم انقلاب کرده است.

 

تا شهدا؛ علی کاظمی اظهار داشت: استان زنجان 3 هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده که از این تعداد 533 شهید از کادر سپاه هستند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را نماد ارزشمندی از ایستادگی در برابر زورگویی‌های شرق و غرب عنوان کرد و ادامه داد: سپاهیان با پیروی از سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) عزت و افتخار را پیشه راه خود ساخته و از ایران اسلامی دفاع می‌کنند.

وی به نقش سپاه پاسداران در حراست از ارزش‌های اسلام و انقلاب اشاره و تصریح کرد: سپاه با اقداماتی از قبیل مبارزات دوران جنگ تحمیلی و دفاع از حرم مطهر اهل بیت(ع)، خدمت رسانی در مناطق محروم و ... همواره پاسدار اقتدار و عزت کشور و آرمان‌های شهدا بوده است.

کاظمی به مشارکت دو نهاد بنیاد شهید و سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان اشاره کرد و افزود: این دو نهاد در اجرای برنامه‌های فرهنگی به ویژه برگزاری یادواره‌های شهدا در طول سال همکاری داشته و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا همکاری می‌کنند.

ابزار هدایت به بالای صفحه