شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 65277
تاریخ انتشار: 4 ارديبهشت 1398 _15:04:28
مادر شهید «یوسف کلاهدوز» به فرزند شهیدش پیوست

مادر شهید «یوسف کلاهدوز» به دلیل کهولت سن دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

 

تا شهدا؛ «عزیزه خانم حسین زاده فیروزی» مادر شهید «یوسف کلاهدوز» به دلیل کهولت سن شنبه 31 فروردین دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست. 
مراسم تشییع پیکر پاک این تندیس ایثار و فداکاری، یکشنبه همزمان با عید نیمه شعبان برگزار و پس از طواف حرم مطهر رضوی در بهشت عسکریه طرقبه آرام گرفت.
شهید سرافراز، یوسف کلاهدوز ابتدا وارد ارتش شد و سال‌ها در این یگان مشغول به خدمت بود و پس از تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دستور امام خمینی(ره) وارد سپاه شد و مسئول راه‌اندازی واحدهای آموزشی سپاه و توسعه آن شد. 
وی همچنین در تدوین اساسنامه سپاه نقشی اساسی داشت. آخرین مسئولیت وی، قائم مقامی فرماندهی سپاه بود و همزمان در شورای عالی دفاع نیز نقش موثری داشت. 
یوسف کلاهدوز در یکم دی 1325 در قوچان چشم به جهان گشود و سرانجام در هفتم مهر 1360 در حادثه سقوط هواپیما به شهادت رسید. 

ابزار هدایت به بالای صفحه