شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[17 / 3 / 1399] به مناسبت سومین سالگرد شهید سید مصطفی صادقی؛
[17 / 3 / 1399] یک نویسنده دفاع مقدس در صفحه مجازی خود مطرح کرد؛
[17 / 3 / 1399] «خمینی» و «خامنه‌ای»؛
[17 / 3 / 1399] فرمانده پیشرو سپاه بدر؛
[17 / 3 / 1399] نقش مردم شیراز در نهضت امام خمینی(ره)؛
[17 / 3 / 1399] ۱۷ خرداد سال ۱۳۶۴ سالروز عملیات ظفر یک؛
[17 / 3 / 1399] تأثیر عزل بنی‌صدر در بروز حماسه دارخوین؛
[17 / 3 / 1399] با حضور رئیس مجلس؛
[17 / 3 / 1399] ​مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان؛

 

کدخبر: 65276
تاریخ انتشار: 4 ارديبهشت 1398 _15:03:53
روحیه ایستادگی خانواده‌های شهدا و ایثارگران پشتوانه معنوی نظام است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روحیه مقاومت و ایستادگی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را پشتوانه معنوی نظام دانست و اظهار داشت: این روحیه برای همه ما درس است.

 

تا شهدا؛ سلیمان رستمیان در دیدار با خانواده‌های شهدای شهرستان ایلام، روحیه مقاومت و ایستادگی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را پشتوانه معنوی نظام دانست و اظهار داشت: این روحیه برای همه ما درس است و این ایستادگی، ایثار و مقاومت تاکنون موجب عزت و عظمت کشور بوده است و در آینده نیز قطعاً کشور را در برابر توطئه بدخواهان و دشمنان حفظ خواهد ‏کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با تجلیل از روح بلند و پاک شهدا، گفت: ادامه دادن راه شهدا توفیقی است که از سوی خداوند متعال به بندگان عطا می‌شود و از این‌رو، خانواده های معظم شهدا بخاطر تربیت چنین فرزندانی و نیز تعلیم راه و رسم شهادت طلبی به آنها مورد شفاعت قرار خواهند گرفت.
وی ادامه داد: دیدار با خانواده معظم شهدا موجب برکت برای مسئولان در خدمت به مردم است و دعای خیر آنها در همه موارد بالاخص در مقابل توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان، رمز پیروزی نظام خواهد بود.
مدیرکل بنیاد ایلام با اشاره به هجمه‌های دشمنان در آسیب رساندن به ملت ایران، افزود: تضعیف روحیه شهادت طلبی مردم ایران و جهاد در راه خداوند و همچنین مقاومت و ایستادگی خانواده‌های شهدا و ایثارگران، یکی از مهمترین اهداف استکبار جهانی در جهت آسیب رساندن به نظام و ملت ایران در طول دوران جنگ تحمیلی و پس از آن تا به امروز بوده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه