شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[30 / 2 / 1398] روایت همسر شهید شیردل از خواسته عجیب همسرش؛
[30 / 2 / 1398] شهید محمدحسن دهقانی؛
[31 / 2 / 1398] در جلسه دیدار شاعران صورت گرفت؛
[30 / 2 / 1398] شهید «منصور عباسی‌کیان» در وصیت‌نامه‌اش نوشت؛
[31 / 2 / 1398] مروری بر تاریخچه یک گردان در گفت‌وگو با نویسنده ...
[31 / 2 / 1398] فرمانده سپاه بافق درجمع فرماندهان پایگاه‌های حو ...
[31 / 2 / 1398] مسئول بسیج عشایر استان سمنان خبر داد؛

 

کدخبر: 65275
تاریخ انتشار: 4 ارديبهشت 1398 _15:03:03
خانواده های شهدا پرچمداران ترويج فرهنگ ايثار در جامعه هستند

مدیرکل بنیاد گیلان خانواده‌های شهدا را پرچمداران ترويج فرهنگ ايثار و معنويت و شهادت در جامعه دانست و گفت: اراده و ایستادگی شما از دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس تاکنون تغییری نکرده است و با همان اراده، باور و اعتقاد، مسیر دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی را ادامه داده‌اید.

 

تا شهدا؛ عبدالله پاکاری در نشست صمیمی با جمعی از پدران معظم شهدای استان گیلان، شهدا را سرمايه‌های گرانبهای انقلاب و نظام دانست و اظهار کرد: ادامه دادن راه شهدا و تكريم خانواده‌های معظم این بزرگواران امری ضروری است. 
وی با بیان اینکه خدمتگزاری و ارج نهادن به خانواده‌های معظم شهدا توفيق الهی و عبادت خالصانه است، افزود: خانواده‌های شهدا به ویژه مادران و پدران در سخت‌ترين شرايط و با تحمل تمام مشکلات و مصائب امروز نه تنها الگوی از خودگذشتگی برای ملت ايران هستند، بلکه وجدان‌های آگاه و منصف خود را نیز مديون اين قشر می‌دانند. 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان خانواده‌های شهدا را پرچمداران ترويج فرهنگ ايثار و معنويت و شهادت در جامعه دانست و تصریح کرد: اراده و ایستادگی شما از دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس تاکنون تغییری نکرده است و با همان اراده، باور و اعتقاد، مسیر دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی را ادامه داده‌اید. 
این مقام مسئول با بیان اینکه پدران و مادران شهدا اسوه‌های صبر و ایستادگی در جامعه هستند، گفت: پدران و مادران شهدا با تربیت قرآنی فرزندان، الگوی بی‌نظیر برای نسل‌ها در تاریخ ایران اسلامی شدند.

ابزار هدایت به بالای صفحه