شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[25 / 6 / 1398] سردار شهید حسن غازی ؛
[24 / 6 / 1398] بازخوانی زندگی شهیدسید مرتضی احمدآبادی؛
[25 / 6 / 1398] همسر شهید «محرم ترک»روایت کرد؛
[25 / 6 / 1398] حجت الاسلام رسول باقری در یادواره شهدا مطرح کرد؛
[25 / 6 / 1398] یادبود شهید حسینعلی سبحانیان؛
[25 / 6 / 1398] مادر شهیدان «رحیمی‌خرسند»؛
[24 / 6 / 1398] بازخوانی زندگی شهیدبلال درویشی؛
[25 / 6 / 1398] چند دقیقه با کتاب «بلدچی»؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 65273
تاریخ انتشار: 4 ارديبهشت 1398 _15:01:25
اشتغال فرزندان ایثارگران در ارگان های مختلف پیگیری می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران در ارگان‌های مختلف پیگیری می شود و باید تلاش کرد تا این دغدغه خانواده شهدا و ایثارگران حل شود.

 

تا شهدا؛ حجت‌ الاسلام حسین معصومی در همایش مسئولان ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان خراسان رضوی که سه‌شنبه سوم اردیبهشت در سالن شهید هاشمی‌نژاد اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک اعیاد شعبانیه گفت: همدلی و همراهی همه مسئولان در این امر مهم یعنی اشتغال ایثارگران راه‌گشای بسیاری از مشکلات خواهد بود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی افزود: هرساله جلساتی برای هماهنگی بهتر میان ارگان‌ها و نهادها برگزار می‌شود که آخرین آن در اسفند سال گذشته برگزار و به استناد آمارهای موجود و به همت همه نهادهای حاضر بیش از 5800 دیدار با خانواده شهدا توسط نهادهای مختلف در سال 1397 انجام شد.
وی خاطرنشان کرد: در سفرهای شهرستانی که بعد از ماه مبارک رمضان سال 1397 آغاز شد، مسائل و مشکلات 4000 خانواده ایثارگر مورد رسیدگی و موضوع اشتغال فرزندان آنان در اولویت قرار گرفت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی خاطرنشان ساخت: اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران در ارگان‌های مختلف پیگیری می شود و باید تلاش کرد تا این دغدغه خانواده شهدا و ایثارگران حل شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه