شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[10 / 3 / 1399] شهید ابراهیم عباسى؛

 

کدخبر: 65263
تاریخ انتشار: 4 ارديبهشت 1398 _11:55:14
یاواره دو شهید گمنام در تاکستان

رمز پیروزی، نگاه به ظرفیت‌های درون کشور است.

 

تا شهدا؛ فرمانده لشگر سیدالشهداء استان البرز در یادواره دو شهید گمنام مدفون در دانشگاه آزادیاواره دو شهید گمنام در تاکستان تاکستان در سالن آمفی تئاتر دانشکده کشاورزی این دانشگاه گفت: باید موانع پیشرفت را از بین ببریم و این ظرفیت، در داخل وجود دارد.
رستم‌علی رفیعی درباره شهدای مدافع حرم هم افزود: شهدای مدافع حرم دریچه جدیدی از زندگی را به روی ما باز و اثبات کردند که مرز‌های جغرافیایی و مادی نمی‌تواند آن‌ها را در حصار خود نگه دارد.
او اضافه کرد: استکبار جهانی تمام گزینه‌های خود را به کار گرفت تا انقلاب و نام امام خمینی (ره) را محو کند، ولی شاهد بود یک به یک این گزینه‌ها به واسطه خون شهدا زمین خورد و به قعر تاریخ رفت؛ یعنی استکبار از جایی ضربه خواهد خورد که فکرش را نمی‎‌کند.
این فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به حضور مردم عراق برای کمک در سیل اخیر گفت: یکی از بارزترین تاثیرات خون شهدا ایجاد همدلی در بین مردم است، که از هر قشری به یاری مردم شتافتند.
رفیعی به نقش موثر دانشجویان در آینده انقلاب اشاره و تاکید کرد: بار اصلی آینده انقلاب بر روی دوش جوانان و دانشجویان است و اگر مبارزان دهه ۴۰ تجربه نداشتند، دانشجویان و جوانان امروز تجربه کافی دارند.
در پایان مراسم دانشجویان با حضور بر مزار شهدای گمنام و اهدای گل به مقام آن شهیدان ادای احترام کردند.

ابزار هدایت به بالای صفحه