شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[10 / 3 / 1399] شهید ابراهیم عباسى؛

 

کدخبر: 65262
تاریخ انتشار: 4 ارديبهشت 1398 _11:54:31
فرازهایی از وصیت نامه شهید «امیر مهرداد»

شهید بزرگوار «امیر مهرداد» در راهیان نور سال 98 در جلسه شورای سیاست‎گذاری راهیان نور کشور یکی از شهدای شاخص راهیانور سال ۹۸ معرفی شد.

 

تا شهدا؛ شهید بزرگوار «امیر مهرداد» در راهیان نور سال ۹۸ در جلسه شورای سیاست‎گذاری راهیان نور کشور یکی از شهدای شاخص راهیانور سال ۹۸ معرفی شد. بر آن شدیم تا با فرازی از وصیت نامه این شهید عزیز قدم کوچکی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برداریم.

متن وصیت نامه به شرح زیر است:
«ان الله اشتری من المؤمنین انفسهم و اموالهم بان لهم الجنه» خداوند از مؤمنین جان ها و مال هایشان را می خرد و در مقابل بهشت می دهد. خدایا بر محمد و آلش درود فرست و گناهان مرا ببخش و به پدر و مادر و همسر و همه نزدیکان من صبر عطا کن.

با سلام و درود به امام مستضعفین و آرزوی ظهور هر چه زودتر آقا امام زمان(عج) در ابتدا از مادر و همسر عزیزم عذر می خواهم که نتوانستم بمانم.

امیدوارم راضی به رضای خدا باشید و مطمئنم خدایی که زنده می‏ کند و می میراند،

هنگام پس گرفتن امانتش، صبر و استقامت این دوری را به شما عزیزان عطا می فرماید.

اطمینان دارم که پدر بزرگوارم در سنگر و محل کسب خویش بیش از پیش در مقابل ضد انقلاب از انقلاب دفاع خواهد کرد و مادر دلسوزم انشاا… زینب وار صبر و استقامتی از خود نشان خواهد داد که برای کوردلان دور و نزدیک تودهنی محکمی خواهد بود و اما همسر فداکارم را وصی خود قرار داده و توصیه صبر می‏ کنم و امیدوارم در شغل تربیتی خود برای رضای خدا همچنان کوشا و دلسوز باشد و کودکان معصوم، بخصوص فرزندمان را سرباز امام زمان (عج) و یار امام خمینی (ره) بار بیاورد.

ابزار هدایت به بالای صفحه