شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[30 / 2 / 1398] روایت همسر شهید شیردل از خواسته عجیب همسرش؛
[30 / 2 / 1398] شهید محمدحسن دهقانی؛
[31 / 2 / 1398] در جلسه دیدار شاعران صورت گرفت؛
[30 / 2 / 1398] شهید «منصور عباسی‌کیان» در وصیت‌نامه‌اش نوشت؛
[31 / 2 / 1398] مروری بر تاریخچه یک گردان در گفت‌وگو با نویسنده ...
[31 / 2 / 1398] فرمانده سپاه بافق درجمع فرماندهان پایگاه‌های حو ...
[31 / 2 / 1398] مسئول بسیج عشایر استان سمنان خبر داد؛

 

کدخبر: 65255
تاریخ انتشار: 3 ارديبهشت 1398 _23:41:53
مشکلات ایثارگران باید با دقت بررسی و پیگیری شود

مدیرکل بنیاد مازندران با اشاره به اینکه مشکلات جامعه هدف باید با دقت بررسی و پیگیری شود، اظهار داشت: کارکنان بنیاد با خدمت بهینه و مطلوب به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان، پاداش تلاش و زحمات خود را از خداوند متعال و شهدا خواهند گرفت.

 

تا شهدا؛ هدایت مظلومی روز سه شنبه سوم اردیبهشت ماه پس از ملاقات عمومی با جامعه ایثارگری شهرستان میاندورود که در محل این بنیاد برگزار شد، با بیان اینکه خدمت به ایثارگران بهترین عبادت و اجر معنوی را به دنبال دارد، گفت: اگر امروز در جامعه از عزت و امنیت برخوردار هستیم به برکت خون شهیدان و صبر و فداکاری خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران است.
مدیرکل بنیاد مازندران با اشاره به اینکه مشکلات جامعه هدف باید با دقت بررسی و پیگیری شود، اظهار داشت: کارکنان بنیاد با خدمت بهینه و مطلوب به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان، پاداش تلاش و زحمات خود را از خداوند متعال و شهدا خواهند گرفت.
مظلومی رسیدگی جدی به منازل مسکونی تعدادی از ایثارگران عزیز این شهرستان در سیل اخیر را یکی دیگر از اولویت‌های مهم دانست و افزود: اقدامات و پیگیری لازم در رابطه با چگونگی پرداخت بیمه به ایثارگران خسارت دیده سیل اخیر صورت گرفته است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، مسئله اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر را از دیگر دغدغه های بنیاد دانست و عنوان کرد: در سال 98 تمام تلاش خود را برای کاهش دغدغه های اشتغال این عزیزان با استفاده از ظرفیت های دستگاه ها بکار خواهیم گرفت.
مظلومی اظهار داشت: برای حل مشکلات خانواده های عزیز شهدا و ایثارگران، همه دستگاهها باید با جدیت ورود پیدا کنند و مدیران فرصت خدمتگزاری به ایثارگران را از دست ندهند.

ابزار هدایت به بالای صفحه