شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[10 / 3 / 1399] شهید ابراهیم عباسى؛

 

کدخبر: 65254
تاریخ انتشار: 3 ارديبهشت 1398 _23:41:18
عرضه ۲۰۰ عنوان کتاب توسط نشر شاهد در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: نشر شاهد با عرضه 200 عنوان کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و برگزاری دو نشست تخصصی نقد و بررسی کتاب و رونمایی از تازه ترین کتابهای حوزه ایثار و شهادت، حضوری فعال دارد.

 

تا شهدا؛ حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن کاویانی راد از مجموعه «وصیت‌نامه کامل شهدای استان خراسان رضوی دفتر اول و دوم»، «وصیت‌نامه کامل شهدای استان چهارمحال و بختیاری»، «وصیت‌نامه کامل شهدای استان کردستان، دفتر دوم»، «فرهنگ اعلام شهدای تهران بزرگ جلد 1 تا 3»، «یک خط زندگی»، «مهرنگاران»، «آخرین زره پوش»، «پازل»، «رستگاری در جزیره»، «وصیت‌نامه کامل شهدای البرز، دفتر اول» به عنوان آثار تازه‌ای یاد کرد که در نمایشگاه رونمایی می‌شوند.
وی بابیان اینکه در سی و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نزدیک به 20 عنوان کتاب چاپ نخست عرضه می‌شود، افزود: درمجموع، حدود 60 عنوان کتاب در سال 1397 منتشر شد که شماری از این آثار نیز چاپ مجدد بوده‌اند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد اظهار داشت: 42 کتاب نیز ویژه گروه سنی کودک و نوجوان در نمایشگاه کتاب عرضه می‌شوند که 15 عنوان از این تعداد از مجموعه «قصه فرماندهان»، 5 جلد از مجموعه ترکش‌های لغزنده و 5 جلد نیز از مجموعه حکایت سرداران به چاپ مجدد رسیده است. همچنین 20 درصد تخفیف برای آثار نشر شاهد در نمایشگاه در نظر گرفته‌شده است.
حجت الاسلام کاویانی درباره دیگر برنامه‌های غرفه نشر شاهد در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران توضیح داد: نویسندگانی که آثاری از نشر شاهد به چاپ رسانده‌اند در غرفه این انتشارات حضور خواهند یافت. همچنین نرم‌افزار «تفال به وصایای شهیدان» که در سال‌های گذشته با استقبال مواجه بود در این دوره نیز فعال می‌شود.
سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 4 تا 14 اردیبهشت 1398 در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
غرفه نشر شاهد در شبستان اصلی، سالن خانلری در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران پذیرای علاقه‌مندان به فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی است.

ابزار هدایت به بالای صفحه