شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[31 / 5 / 1398] شهیدی که آیت‌الله حق‌شناس به حال و روزش غبطه می ...
[31 / 5 / 1398] قلب‌هایی که برای امام (ره) می‌تپید؛
[2 / 6 / 1398] نگاهی به کتاب «انتخابی دیگر» یادنامه شهید سیدعل ...
[2 / 6 / 1398] تکلیف‌مداری در فرهنگ دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] همسر شهید یدالله سلیمانی؛
[2 / 6 / 1398] یک فرمانده دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] یک آزاده دوران دفاع مقدس روایت کرد؛

 

کدخبر: 65170
تاریخ انتشار: 28 فروردین 1398 _23:07:07
شهادت بالاترین توفیق الهی است

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان شهادت را بالاترین توفیق الهی خواند و اظهار داشت: شهدا والاترین انسانها در نزد خدا هستند چرا که با بصیرت و آگاهی قدم در راهی نهادند که شهادت را بر مرگ عادی پذیرفتند.

 

تا شهدا؛ حجت الاسلام مصطفی محامی در دیدار با تعدادی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران شهرستان سراوان با اشاره به عزت و اقتدار ایران در همه عرصه‌ها خاطرنشان کرد: ما هرچه داریم و به هر درجه از مقام و تعالی در کشور رسیده ایم به واسطه ایثار و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان شهادت را بالاترین توفیق الهی خواند و اظهار داشت: شهدا والاترین انسانها در نزد خدا هستند چرا که با بصیرت و آگاهی قدم در راهی نهادند که شهادت را بر مرگ عادی پذیرفتند.
وی همچنین خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را سرمایه های ارزشمند نظام برشمرد و عزت و تکریم و دلجویی از آنها توسط مسئولان را بر مبنای یک وظیفه اجتماعی، گامی در جهت توسعه فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد.
وی بیان کرد: دیدار و دلجویی با خانواده های معظم شهدا و احترام جامعه و مسئولان به آنها نشان دهنده پایبندی آنان به ارزش‌های ملی و مذهبی و پیروی از راه و سیره شهدا است.

ابزار هدایت به بالای صفحه