شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[30 / 4 / 1398] انتشارات شهید کاظمی به زودی کتاب «در جست‌وجوی م ...
[30 / 4 / 1398] وحشت منافقین از شهید ادیبان؛
[30 / 4 / 1398] گفت‌وگویی با فرزند شهید سردار حاصل احمدی؛
[31 / 4 / 1398] سردار حق­‌طلب خبر داد؛

 

کدخبر: 65167
تاریخ انتشار: 28 فروردین 1398 _23:04:50
پایش سلامت والدین شهدا کوچکترین خدمت برای این عزیزان است

معاون بهداشت و درمان بنیاد کرمان گفت: با توجه به اینکه جمعیت جامعه رو به سالمندی می‌رود و خانواده‌های معظم شهدا نیز از این امر مستثنی نیستند، خدمت به این قشر از جامعه و توجه به سلامتی والدین سالمند شهدا کوچکترین خدمت برای این عزیزان است.

 

تا شهدا؛ گروه درمانی متشکل از پزشک، پرستار و روانشناس به همراه سعید ایرانمنش معاون بهداشت و درمان بنیاد استان کرمان صبح امروز 28 فروردین 98 با والدین و همسران شهدای روستای اندوهجرد شهر شهداد از توابع استان کرمان دیدار و نسبت به ویزیت و درمان این عزیزان اقدام کردند.
سعید ایرانمنش در این دیدارها در خصوص اجرای طرح پایش سلامت و ویزیت رایگان گفت: با توجه به اینکه جمعیت جامعه رو به سالمندی می‌رود و خانواده‌های معظم شهدا نیز از این امر مستثنی نیستند، خدمت به این قشر از جامعه و توجه به سلامتی والدین سالمند شهدا کوچکترین خدمت برای این عزیزان است.
معاون بهداشت و درمان بنیاد کرمان در ادامه افزود: هدف طرح پایش سلامت آشنا شدن با مشکلات خانواده‌های شهدا، ارائه خدمات رفاهی درمانی، کاهش دغدغه‌های جامعه هدف در حوزه بهداشت، درمان، نگهداری و حفظ سلامتی والدین و همسران معظم شهدا است.

ابزار هدایت به بالای صفحه