شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[2 / 3 / 1398] روایتی از شادی مردم در سوم خرداد ۶۱؛
[2 / 3 / 1398] شهید بهرام شهپریان؛
[2 / 3 / 1398] شهید میثم عبدالله‌زاده؛
[2 / 3 / 1398] سفارش شهید حسین قنبری‌ها به خانواده‌اش؛
[2 / 3 / 1398] مدیرکل حفظ آثار خراسان رضوی:
[2 / 3 / 1398] به مناسبت شب های قدر؛
[2 / 3 / 1398] مدیرکل بنیاد شهید استان کرمانشاه:
[2 / 3 / 1398] بیانیه بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس به مناسبت سالرو ...
[2 / 3 / 1398] مدیرکل صداوسیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:
[2 / 3 / 1398] رزمنده دزفولی از مقاومت مردم این شهر می‌گوید
[2 / 3 / 1398] حال و هوای آزادگان در ماه مبارک رمضان می‌گوید؛
[3 / 3 / 1398] بازخوانی/ پیام تبریک امام خمینی (ره) به مناسبت ...
[3 / 3 / 1398] بیانیه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس؛
[3 / 3 / 1398] عکسی به یادگار از شهید موسی آقاهادی

 

کدخبر: 65159
تاریخ انتشار: 28 فروردین 1398 _18:35:41
مراسم کنگره هشت هزار شهید در گیلان برگزار شود

 فرمانده سپاه قدس گیلان تأکید کرد که باید مراسم کنگره هشت هزار شهید استان دوباره برگزار شود.

تا شهدا؛ سردار محمد عبدالله پور روز چهارشنبه در مراسم معارفه مسئول جدید ستاد کنگره هشت هزار شهید استان با تأکید بر این مطلب اظهار داشت: برای این کار دوباره برنامه ریزی کنیم.
وی با اشاره به اینکه باید در ستاد کنگره هشت هزار شهید گیلان هیئت اندیشه ورز تشکیل شود افزود: باید مراسم دومین کنگره با شکل و شمایل جدید و با توجه به مسائل روز جامعه برگزار شود و برای این کار ستاد کنگره ، محصولات جدید تولید کند.
سردار عبدالله پور با بیان اینکه اتفاق های مثبت کشور به برکت خون شهداست گفت: مردم ما خود دچار مشکلات اقتصادی هستند اما برای کمک به هموطنان سیل زده وارد میدان شده اند و باید همگی قدردان این مردم باشیم.
فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مشکلات موجود در کشور به خاطر دوری از فرهنگ شهداست گفت: برخی گناهان موجود در جامعه نیز به دلیل دوری از فرهنگ شهدا و فرهنگ شهادت است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز با بیان اینکه فضای موجود در جامعه ایثارگران ستودنی است اظهار کرد: فضای حاکم بر ایثارگران محصول همدلی و صمیمیت تمامی نیروهاست.
عبدالله پاکاری با اشاره به اینکه همگی مدیون خون شهدا هستیم گفت: باید تلاش کنیم تا بتوانیم فرهنگ شهدا را در جامعه نهادینه کنیم و برای این کار باید تمامی نهادها پای کار بیاییند.
وی با بیان اینکه اتفاقات مثبت حوزه ایثارگران تحت فرماندهی سردار عبدالله پور میسر شده ، تصریح کرد: در این چند سال اخیر برگزاری مراسم کنگره هشت هزار شهید گیلان و برگزاری یادواره های شهدا به طور شایسته از اقدامات قابل تحسین در استان است.
مسئول بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گیلان نیز با بیان اینکه فرهنگ ایثارگری باید در استان نهادینه شود اظهار کرد: برای موفقیت باید کارها را جهادی انجام داد.
سرهنگ عباس بایرامی با اشاره به اینکه باید بین تمامی دستگاه ها همدلی حاکم شود گفت: ما باید برای سال های آینده برنامه ریزی کنیم زیرا نسل جدید نیز باید با رشادت های رزمندگان ما آشنا شوند.
در پایان این مراسم از زحمات چندین ساله ابراهیم جوادی ، مسئول سابق ستاد کنگره هشت هزار شهید استان تجلیل و سید غلامرضا امیری به عنوان مسئول جدید ستاد منصوب شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه