شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[31 / 5 / 1398] شهیدی که آیت‌الله حق‌شناس به حال و روزش غبطه می ...
[31 / 5 / 1398] قلب‌هایی که برای امام (ره) می‌تپید؛
[2 / 6 / 1398] نگاهی به کتاب «انتخابی دیگر» یادنامه شهید سیدعل ...
[2 / 6 / 1398] تکلیف‌مداری در فرهنگ دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] همسر شهید یدالله سلیمانی؛
[2 / 6 / 1398] یک فرمانده دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] یک آزاده دوران دفاع مقدس روایت کرد؛

 

کدخبر: 65149
تاریخ انتشار: 28 فروردین 1398 _08:32:48
اجلاسیه نهایی کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان برگزار می‌شود

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: اجلاسیه نهایی کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان در روز ۱۲ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

تا شهدا؛ سردار محمدحسین رجبی، فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان اظهار کرد: ما در زمان‌بندی کنگره‌های استان‌ها امسال اولین استانی هستیم که کنگره ملی شهیدان را باید برگزار کنیم.
وی افزود: برای این برنامه فاخر فرهنگی از مدت‌ها قبل بلکه به طور مشخص از کنگره پیشمرگان مسلمان کُرد تا به الان در حال تهیه و تدارک برای این رویداد مهم فرهنگی هستیم.
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان بیان کرد: در لابه لای این برنامه‌ها موارد مهمی تحت عنوان زیر مجموعه کنگره در حال اجرا است که از جمله آنها اجلاسیه‌های شهرستانی بود که طبق زمان‌بندی یکی پس از دیگری با تأثیرگذاری بسیار خوب و رضایت‌مندی مردم همراه با اجلاسیه‌های شهدای اقشار و محلات برگزار شد.
وی با اشاره به ادامه برگزاری اجلاسیه‌های دیگرعنوان کرد: هشت اجلاسیه تا اجلاسیه نهایی که در نیمه اول اردیبهشت برگزار می‌شود.
سردار رجبی یادآور شد: در اردیبهشت ماه سال جاری اجلاسیه‌های مریوان ،سروآباد، سنندج، بسیج دانشجویی و بسیج زنان برگزار می‌شود و در نهایت اجلاسیه ۱۲ اردیبهشت که در سالروز سفر مقام معظم رهبری برگزار خواهد شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه