شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 65134
تاریخ انتشار: 27 فروردین 1398 _15:28:12
شهدا و ایثارگران سند افتخار انقلاب اسلامی هستند

مدیرکل بنیاد گلستان گفت: شهدا و ایثارگران سند افتخار انقلاب اسلامی و حماسه دفاع مقدس هستند و باید تلاش کنیم روحیه و فرهنگ ایثارگری در جامعه تداوم داشته باشد.

 

تا شهدا؛ اسرافیل وزیری در نشست قرارگاه فرهنگی ایثار و شهادت با اشاره به اینکه افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران این است که برگرفته از ایثارگری‌های شهدا و ایثارگران است، گفت: یک میراث گران‌بها به نام شهدا برای ما به ارث گذاشته‌ شده و باید در همه ابعاد نسبت به پاسداشت، مراقبت، حفاظت و تحقق بخشیدن اهداف آن کوشا باشیم و در سرلوحه اقدامات خود قرار دهیم.
وی با تأکید بر اینکه جانبازان معزز همه سرمایه و هستی خود را با خلوص و ایثارگری در راه آرمان‌های انقلاب و نظام قرار داده‌اند، اظهار داشت: برای تحقق آرمان های شهدا و ترویج این فرهنگ سترگ باید از ظرفیت تمام دستگاه‌ها بهره جست و از موازی کاری به هر شکلی دوری کرد.
مدیرکل بنیاد گلستان در بخش دیگری از سخنان خود در این نشست افزود: شهدا و ایثارگران سند افتخار انقلاب اسلامی و حماسه دفاع مقدس هستند و باید تلاش کنیم روحیه و فرهنگ ایثارگری در جامعه تداوم داشته باشد و این امر بدون ترویج و بازتعریف مفاهیم ایثار و شهادت و معرفی همه‌جانبه شهدا به نسل جدید میسر نمی‌شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه