شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[31 / 5 / 1398] شهیدی که آیت‌الله حق‌شناس به حال و روزش غبطه می ...
[31 / 5 / 1398] قلب‌هایی که برای امام (ره) می‌تپید؛
[2 / 6 / 1398] نگاهی به کتاب «انتخابی دیگر» یادنامه شهید سیدعل ...
[2 / 6 / 1398] تکلیف‌مداری در فرهنگ دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] همسر شهید یدالله سلیمانی؛
[2 / 6 / 1398] یک فرمانده دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] یک آزاده دوران دفاع مقدس روایت کرد؛

 

کدخبر: 65133
تاریخ انتشار: 27 فروردین 1398 _15:27:42
رشادت ایثارگران باعث به اهتزار درآمدن پرچم استقلال ایران شده است

مدیرکل بنیاد استان چهارمحال و بختیاری گفت: رشادت‌های ایثارگران در عرصه‌های مختلف باعث به اهتزاز درآمدن پرچم استقلال و آزادی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف شده و مایه مباهات است.

 

تا شهدا؛ آیین تجلیل از جانبازان شرکت توزیع نیروی برق استان با حضور مدیرکل بنیاد استان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان، مشاور استاندار در امور ایثارگران و سایر مسئولان برگزار شد.
فریبرز نجفی در این آیین گفت: جانبازان پهلوانانی هستند که با الگو از رفتار حضرت ابوالفضل (ع)، هرگز در عرصه تاریخ انقلاب اسلامی فراموش نخواهند شد.
وی هشت سال دفاع مقدس را دوران آزمایش بزرگ الهی خواند و افزود: کسانی که در میدان جنگ جان‌فشانی کردند، افتخار دنیا و آخرت را کسب کردند. جانبازان دلاور، هیچ‌گاه مسئولیت خود را تمام‌شده تلقّی نمی‌کنند و تا لحظه وصال به جهاد و کوشش مشغول‌ هستند.
نجفی با اشاره به این‌که بخش عظیمی از موفقیت‌های حاصله، مرهون تلاش‌های ارزشمند ایثارگران است، تصریح کرد: جانبازان با فداکاری و از خود گذشتگی که در دوران دفاع مقدس داشته و به این افتخار نائل شده‌اند باخدای خود معامله کرده و اجر این حرکت مقدس، جاودانه و ماندگار خواهد بود.
مدیرکل بنیاد استان چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: رشادت‌های ایثارگران در عرصه‌های مختلف باعث به اهتزاز درآمدن پرچم استقلال و آزادی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف شده و مایه مباهات است.

ابزار هدایت به بالای صفحه