شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[31 / 5 / 1398] شهیدی که آیت‌الله حق‌شناس به حال و روزش غبطه می ...
[31 / 5 / 1398] قلب‌هایی که برای امام (ره) می‌تپید؛
[2 / 6 / 1398] نگاهی به کتاب «انتخابی دیگر» یادنامه شهید سیدعل ...
[2 / 6 / 1398] تکلیف‌مداری در فرهنگ دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] همسر شهید یدالله سلیمانی؛
[2 / 6 / 1398] یک فرمانده دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] یک آزاده دوران دفاع مقدس روایت کرد؛

 

کدخبر: 65131
تاریخ انتشار: 27 فروردین 1398 _15:24:56
طرح المان شهدا در مدارس از برنامه‌های ترویجی فرهنگ ایثار است

مدیرکل بنیاد کرمانشاه ارائه طرح المان شهدا در مدارس را از برنامه‌های مطلوب و مؤثر این دستگاه در راستای ترویج فرهنگ ایثار عنوان کرد و گفت: این طرح باعث آشنایی دانش آموزان با رشادت های ایثارگران شده است.

 

تا شهدا؛ نخستین نشست ستاد شاهد آموزش‌ و پرورش استان کرمانشاه و بنیاد صبح امروز با حضور مدیران کل و معاونین هر دو دستگاه در سالن جلسات ساختمان ستاد بنیاد استان برگزار شد.
در این نشست مشترک که باهدف بررسی فعالیت‌های اداره کل آموزش‌ و پرورش استان در ایامی همچون «روز شهید» و «روز جانباز» و نیز تبیین برنامه‌های سال جاری این اداره کل برگزار شد، حجت‌ الاسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد استان حضور فعال آموزش‌ و پرورش در شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارائه طرح المان شهدا در مدارس را از برنامه‌های مطلوب و مؤثر این دستگاه در راستای ترویج فرهنگ ایثار عنوان کرد و گفت: این طرح باعث آشنایی دانش آموزان با رشادت های ایثارگران شده است.
همچنین در این نشست مجید یزدان پناه مدیرکل آموزش‌وپرورش استان نیز با قدردانی از زحمات و تلاش‌های خوب بنیاد کرمانشاه اظهار داشت: اگر امروز نظام اسلامی از اقتدار و عظمت و توانمندی برخوردار است حاصل خون شهدای گران‌قدری است که به دشمن اجازه ورود به کشور را ندادند و نقش بنیاد در معرفی و شناسایی این شهدا به جامعه نقشی پررنگ و بی‌بدیل است.
همچنین در پایان جلسه ستاد از سوی آموزش‌وپرورش استان کرمانشاه سه لوح سپاس به حجت‌الاسلام عسگری مدیرکل، خسرو شهیدی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد استان و مریم جعفری رییس اداره آموزش بنیاد کرمانشاه اهدا و از خدمات جامعه ایثارگری در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تقدیر به عمل آمد.

ابزار هدایت به بالای صفحه