شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[17 / 3 / 1399] به مناسبت سومین سالگرد شهید سید مصطفی صادقی؛
[17 / 3 / 1399] یک نویسنده دفاع مقدس در صفحه مجازی خود مطرح کرد؛
[17 / 3 / 1399] «خمینی» و «خامنه‌ای»؛
[17 / 3 / 1399] فرمانده پیشرو سپاه بدر؛
[17 / 3 / 1399] نقش مردم شیراز در نهضت امام خمینی(ره)؛
[17 / 3 / 1399] ۱۷ خرداد سال ۱۳۶۴ سالروز عملیات ظفر یک؛
[17 / 3 / 1399] تأثیر عزل بنی‌صدر در بروز حماسه دارخوین؛
[17 / 3 / 1399] با حضور رئیس مجلس؛
[17 / 3 / 1399] ​مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان؛

 

کدخبر: 65131
تاریخ انتشار: 27 فروردین 1398 _15:24:56
طرح المان شهدا در مدارس از برنامه‌های ترویجی فرهنگ ایثار است

مدیرکل بنیاد کرمانشاه ارائه طرح المان شهدا در مدارس را از برنامه‌های مطلوب و مؤثر این دستگاه در راستای ترویج فرهنگ ایثار عنوان کرد و گفت: این طرح باعث آشنایی دانش آموزان با رشادت های ایثارگران شده است.

 

تا شهدا؛ نخستین نشست ستاد شاهد آموزش‌ و پرورش استان کرمانشاه و بنیاد صبح امروز با حضور مدیران کل و معاونین هر دو دستگاه در سالن جلسات ساختمان ستاد بنیاد استان برگزار شد.
در این نشست مشترک که باهدف بررسی فعالیت‌های اداره کل آموزش‌ و پرورش استان در ایامی همچون «روز شهید» و «روز جانباز» و نیز تبیین برنامه‌های سال جاری این اداره کل برگزار شد، حجت‌ الاسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد استان حضور فعال آموزش‌ و پرورش در شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارائه طرح المان شهدا در مدارس را از برنامه‌های مطلوب و مؤثر این دستگاه در راستای ترویج فرهنگ ایثار عنوان کرد و گفت: این طرح باعث آشنایی دانش آموزان با رشادت های ایثارگران شده است.
همچنین در این نشست مجید یزدان پناه مدیرکل آموزش‌وپرورش استان نیز با قدردانی از زحمات و تلاش‌های خوب بنیاد کرمانشاه اظهار داشت: اگر امروز نظام اسلامی از اقتدار و عظمت و توانمندی برخوردار است حاصل خون شهدای گران‌قدری است که به دشمن اجازه ورود به کشور را ندادند و نقش بنیاد در معرفی و شناسایی این شهدا به جامعه نقشی پررنگ و بی‌بدیل است.
همچنین در پایان جلسه ستاد از سوی آموزش‌وپرورش استان کرمانشاه سه لوح سپاس به حجت‌الاسلام عسگری مدیرکل، خسرو شهیدی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد استان و مریم جعفری رییس اداره آموزش بنیاد کرمانشاه اهدا و از خدمات جامعه ایثارگری در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تقدیر به عمل آمد.

ابزار هدایت به بالای صفحه