شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 65128
تاریخ انتشار: 27 فروردین 1398 _15:15:45
خدمت به خانواده شهدا نعمتی ارزشمند است

مدیرکل بنیاد یزد تصریح کرد: خدمت به خاندان مکرم شهدا و ایثارگران نعمتی ارزشمند از سوی حق‌تعالی است که باید قدر این فرصت خدمت را دانست.

 

تا شهدا؛ احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در سفر به شهرستان بافق در نشستی با کارکنان بنیاد برنامه‌های این نهاد در سال جاری را تشریح کرد.
احمد ابراهیمی با اشاره به اجرای طرح سپاس در این استان گفت: اجرای طرح سپاس از اولویت‌های اصلی بنیاد است که لازم است اهتمام ویژه‌ای به آن داشته باشیم.
وی تصریح کرد: خدمت به خاندان مکرم شهدا و ایثارگران نعمتی ارزشمند از سوی حق‌تعالی است که باید قدر این فرصت خدمت را دانست.
ابراهیمی با تأکید بر لزوم اجرای منویات مقام معظم رهبری در شعار سال 98 اظهار کرد: رونق بخشیدن به تولید داخلی باید مهم‌ترین برنامه ما در سال جاری باشد و با حمایت از کارآفرینان و تولیدکنندگان ایثارگر سهم خود در این زمینه را ادا کنیم.
مدیرکل بنیاد یزد با قدردانی از تلاش‌های کارکنان این نهاد که منجر به کسب رتبه برتر کشوری در سال 97 شد، افزود: کسب این مهم حاصل کار هماهنگ و گروهی بنیاد یزد بود و باید تلاش کرد باهمت مضاعف این موفقیت را استمرار بخشیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه