شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[31 / 5 / 1398] شهیدی که آیت‌الله حق‌شناس به حال و روزش غبطه می ...
[31 / 5 / 1398] قلب‌هایی که برای امام (ره) می‌تپید؛
[2 / 6 / 1398] نگاهی به کتاب «انتخابی دیگر» یادنامه شهید سیدعل ...
[2 / 6 / 1398] تکلیف‌مداری در فرهنگ دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] همسر شهید یدالله سلیمانی؛
[2 / 6 / 1398] یک فرمانده دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] یک آزاده دوران دفاع مقدس روایت کرد؛

 

کدخبر: 65110
تاریخ انتشار: 26 فروردین 1398 _17:42:22
گلزار شهدا و قطعه نام‌آوران و هنرمندان شهرکرد غبارروبی و گلباران شد

در سالروز شهادت سید شهیدان اهل قلم، شهید آوینی و به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی گلزار شهدا ی شهرکرد توسط جمعی از مسئولین و هنرمندان چهارمحال و بختیاری غبارروبی و گلباران شد. 

 

تا شهدا؛ مراسم غبارروبی و گلباران گلزار شهدا با حضور جمعی از هنرمندان حوزه هنری استان، بسیج هنرمندان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان در محل گلزار شهدای شهرکرد برگزار شد.

در آیین غبارروبی و گلباران مسئولین ارگان‌های فرهنگی هنری استان نیز حضور داشتند.

حجت‌الله شیروانی رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: در چهارمین روز از هفته هنر انقلاب اسلامی و به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره ۲ هزار شهید هنرمند کشور، گلزار مطهر شهدا و قطعه نام آوران و هنرمندان شهرکرد با حضور مسئولان و هنرمندان استان غبار روبی و عطر افشانی شد.

شیروانی افزود: هنرمندان استان در این مراسم ضمن قرائت فاتحه و تجدید میثاق با آرمان‌های والای شهدا، یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند.

وی گفت: این برنامه به همت بسیج هنرمندان استان و همکاری سایر اعضای ستاد گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی برگزار شده است و اجرای سرود با موضوع شهدا، شعرخوانی و خاطره‌گویی رزمندگان دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این آیین بوده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه