شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[17 / 3 / 1399] به مناسبت سومین سالگرد شهید سید مصطفی صادقی؛
[17 / 3 / 1399] یک نویسنده دفاع مقدس در صفحه مجازی خود مطرح کرد؛
[17 / 3 / 1399] «خمینی» و «خامنه‌ای»؛
[17 / 3 / 1399] فرمانده پیشرو سپاه بدر؛
[17 / 3 / 1399] نقش مردم شیراز در نهضت امام خمینی(ره)؛
[17 / 3 / 1399] ۱۷ خرداد سال ۱۳۶۴ سالروز عملیات ظفر یک؛
[17 / 3 / 1399] تأثیر عزل بنی‌صدر در بروز حماسه دارخوین؛
[17 / 3 / 1399] با حضور رئیس مجلس؛
[17 / 3 / 1399] ​مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان؛

 

کدخبر: 65065
تاریخ انتشار: 22 فروردین 1398 _20:47:55
شهید بصیری‌پورها رفتند تا ما برای دشمن فرش قرمز پهن نکنیم

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی هوا فضای سپاه پاسداران با بیان اینکه به تقی‌زاده‌ها اجازه نمی‌دهیم عزت کشور خدشه‌دار کنند گفت: شهید بصیری‌پورها رفتند تا ما برای دشمن فرش قرمز پهن نکنیم.

 

تا شهدا؛  حجت‌الاسلام رضایی در مراسم نخستین سالگرد شهادت شهید بصیری‌پور اظهار داشت علاوه بر شهید ملائکه هم بر خانواده شهدا احساس محبت می‌کنند و خانواده شهدای مدافعان حرم برای ما محترم هستند و اگر کسی آنها را خوشحال کند خدا را خوشحال می‌کند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه با طرح این سوال که آیا حق شهدا ادا شد یا ادا می‌شود؟ گفت: بخشی از حق شهدا مربوط به مردم است مردمی که در هر کجا که نام شهدا وپرچم شهدا علم باشد با نهایت عزت حاضر می‌شوند و خانواده‌های شهدا را احترام می‌کنند اما آیا مسئولان نسبت به خانواده‌های شهدا به درستی انجام وظیفه می‌کنند؟

رضایی بیان کرد: در بیش از 95 درصد وصیت نامه شهدا چند مطلب بیان شده که مهمترین آن این است که پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت آسیب نرسد.

وی افزود: از دیگر وصایای شهدا این است خانم‌ها با حفظ حجاب خود از خون شهدا پاسداری کنید و حال این سوال مطرح است وقتی بیش از 95 درصد شهدا براین موارد تاکید دارند آیا در جامعه ما به آن عمل می‌شود یا نه؟

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا فضای سپاه پاسداران با بیان اینکه توفیق شد شب گذشته در منزل شهید بصیری‌پور دیداری با خانواده آن شهید داشته باشم و پدر شهید با نقل خاطراتی از آن بزرگوار گفت: شهید بارها بیان می‌کرد می‌خواهم در کنار سیدحسن نصرالله باشم حال اگر قدری تامل در سخنان بصیری پورها داشته باشیم باید دور و بر خود را نگاه کنیم ببینیم داخلی‌ها چه می‌کنند؟ رهبری بارها سخن می‌گویند و فریاد می‌زنند اما برخی از داخلی‌ها چه می‌کنند؟

رضایی افزود: دشمن اهل مذاکره نیست در دولت اصلاحات مذاکره تا حدی انجام شد انرژی هسته‌ایرا تا حدی متوقف کردیم اما دیدید که غربی‌ها بر سر مذاکره چه کردند؟

وی اظهار داشت: برخی اصلاح طلب‌های بی انصاف در همان اوایل حضور مدافعان حرم در سوریه مطرح می‌کردند چرا باید به سوریه رفت و در آنجا جنگید؟ وقتی کشور مسلمان سوریه رسماً از کشور ما درخواست کمک دارد روا است که به آنها کمک نکنیم؟ سوریه تنها کشور عربی است که در زمان جنگ تحمیلی با وجود اینکه کشورشان ثروتمند نبود در کنار ما ایستادگی کرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا فضای سپاه پاسداران گفت: کشور سوریه در دوران جنگ تحمیلی در کنار ما بود در حالی که تمام کشورهای عربی و اروپایی علیه ما به صدام سلاح دادند اما سوریه در کنار ما برادری کرد حال با این شرایط آیا روا است به آنها کمک نکنیم؟

رضایی با بیان اینکه برخی جانبازان هنوز از شدت جراحات سلاح‌های شیمایی که کشورهای غربی در زمان جنگ تحمیلی به صدام داده بودند از درد به خود می‌پیچند افزود: رهبری بارها گفتند هر که با اسرائیل بجنگد ایران از او حمایت می‌کند.

وی بیان کرد: شهدای مدافع حرم خونشان پایمال نشد چون با تدبیر رهبری انقلاب و با حضور سپاه، ارتش و فرماندهی حاج قاسم سلیمانی در سوریه حضور یافتیم تا دشمن را زمینگیر کنیم و حال برخی کشورها که چهار سال پیش کمکی به سوریه نداشتند درحال حاضر درخواست دارند تا در بازسازی سوریه کمک کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا فضای سپاه پاسداران با بیان اینکه اگر مدافعان حرم در سوریه نبودند معلون نبود الان در کدام استان کشورمان باید در حال جنگ با داعش بودیم اظهار داشت: مدافعان حرم با درایت در خاک همسایه با دشمن جنگیدند و اجازه ندادند وارد خاک ما شود و شهادت امثال بصیری‌پورها رقم خورد تا کشور در آسایش باشد.

رضایی با بیان اینکه سوریه و عراق بهانه بود و هدف اصلی دشمن گرفتن ایران بود افزود: دشمن بیش از نصف عراق را گرفتند و بارها مسئولان عراق اعلام کردند اگر کمک ایران نبود معلوم نبود چه بر سر عراق می‌آمد و بسیجیان جان بر کف حاضر شدند و امروز می‌بینیم عراق هم در آرامش و آسایش است.

وی با بیان اینکه این انقلاب به رهبری این پرچم به دست امام زمان می‌رسد گفت: در این اوضاع که کشور ایران عزتمند و قدرتمند رئیس جمهور ما هم به عراق می‌رود و ترامپ هم می‌رود اما ترامپ با آن همه هزینه از ترس شبانه می‌رود اما رئیس جمهور ما با هیبت می‌رود هرچند اگر مدافعان حرم نبودند این عزت نبود چون در زیر سایه عزت ملت و حکومت و رهبری دیگران عزتمند شدند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی هوا فضای سپاه پاسداران تصریح کرد: شهدا فرزندان این ملت بودند که آنها را از دست دادیم تا اسلام بماند تا ولایت زنده بماند و شهدا رفتند تا عزت واقعی بماند.

رضایی گفت: این روزها آمریکا سپاه را تروریست می‌خواند و در برابر این سخنان مجلس یکپارچه لباس سپاه را پوشید چون معتقدیم در هر صحنه که نیاز به خدمت بود سپاه حاضر بود.

وی با بیان اینکه شهید بصیری‌پورها رفتند تا در برابر دشمن نه بگوییم و مفرش قرمز برای دشمن پهن نکنیم اظهار داشت: برخی تقی‌زاده‌ها تلاش داشتند از سر تا پا کشور را غربی کنند اما خون شهدا می‌گوید این ملت به تقی‌زاده‌ها اجازه نمی‌دهند این مملکت را غربی کنند آنها تلاش داشتند اساس بنیاد خانواده را له کنند و با آمریکا مذاکره کنند اما بصیری‌پورها در برابر آنها ایستاده و می‌ایستیم تا عزت بماند و اجازه نمی‌دهیم به رهبری و به عزت کشور و به سپاه و ارتش اهانت شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه