شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 64057
تاریخ انتشار: 27 بهمن 1397 _12:38:10
یکی از مجروحان حادثه تروریستی نیکشهر به شهادت رسید

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان گفت: خدا رحم حیدری یکی از مجروحان حادثه تروریستی نیکشهر بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

تا شهدا؛ عباس پالاش  اظهار داشت: با شهادت شهید حیدری که صبح امروز بر اثر شدت جراحات وارده پس از گذشت 15 روز به فیض شهادت نائل آمد، شمار شهدای حادثه تروریستی تیراندازی به نیروهای سپاه در نیکشهر به 2 نفر افزایش یافت.
وی بیان کرد: مراسم تشییع این شهید والا مقام فردا/یکشنبه/ از محل مسجد جامع زاهدان تا گلزار شهدای این شهر تشییع و خاکسپاری می شود. 
روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای اعلام کرد که عوامل گروهک تروریستی صبح روز 13 بهمن 97، در اقدامی کور به ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیکشهر حمله کردند که یک نفر از کارکنان سپاه شهید و ‏پنج نفر زخمی شدند.
به گزارش ایرنا پس از مرتضی علی احمدی که نخستین شهید این حادثه تروریستی بود شهید خدا رحم حیدری پس از گذشت 15 روز از این حادثه صبح امروز/شنبه/ بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.
مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان چون جان شیرین از دستاوردهای نظام و خاک میهن اسلامی دفاع می کنند و همچنان دفتر شهادت را گشوده نگه داشته و همواره مردانه در مقابل دشمنان ایستاده اند.
شهرستان نیکشهر در فاصله 510 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.
این شهرستان مفتخر به تقدیم کوچکترین شهید دفاع مقدس به نام «سبیل اخلاقی» از برادران اهل سنت است.

ابزار هدایت به بالای صفحه