شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[2 / 6 / 1398] تکلیف‌مداری در فرهنگ دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] معرفی کتاب؛
[2 / 6 / 1398] نگاهی به کتاب «انتخابی دیگر» یادنامه شهید سیدعل ...
[2 / 6 / 1398] همسر شهید یدالله سلیمانی؛
[2 / 6 / 1398] یک فرمانده دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] یک آزاده دوران دفاع مقدس روایت کرد؛
[2 / 6 / 1398] معرفی کتاب؛

 

کدخبر: 63926
تاریخ انتشار: 21 بهمن 1397 _19:38:03
۴۵۰ شهید سند افتخار و ولایتمداری مردم شهر قدس است

امام جمعه شهرستان قدس گفت: مردم شهرستان قدس همواره از رهروان راستین امام و رهبری هستند و نمونه بارز آن وجود ۴۵۰ شهید و ۱۲۰۰جانباز و آزاده ای که سند افتخاری برای مردم این شهر است.

 

 تا شهدا؛ حجت‌الاسلام و المسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان قدس در مراسم آیین بزرگداشت ۴۵۰ شهید والامقام شهرستان قدس به مناسبت گرامیداشت ۴۰سالگی انقلاب اسلامی و ایام فاطمیه، با عنوان یادواره ابرار که با حضور محمد جواد حاج علی اکبری، امام جمعه موقت تهران و رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، حجت الالسلام و المسلمین سیاح مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور ، مرتضوی، مدیر کل بنیاد شهید و ایثارگران شهرستانهای استان تهران، برگزار شد، اظهار داشت: عزت، آزادگی، شرف و استقلال ما مدیون امام شهیدان و شهیدان والا مقام است.

وی بیان کرد: امسال با ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی که با ایام فاطمی و نام صدیقه طاهره (س) تقارن پیدا کرده است نوید بیمه شدن انقلاب را می دهد. برگزاری همایش یادواره ابرارو تجلیل از ۴۵۰ شهید والا مقام شهرستان قدس در روز شمار ۴۰ سالگی انقلاب روز بسیار ارزشمندی است که با حضور مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرقدس رقم خورد.

حجت الاسلام و المسلمین جوکار با اشاره به وجود ۵۰۰ هیئت مذهبی ثبت شده و تخمین ۷۰۰ هیئت، گفت: شهرستان قدس داری ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی است که یکی از همین ظرفیت ها وجود خود مردم است.

امام جمعه شهر قدس ادامه داد: مردم شهرستان قدس همواره از رهروان راستین امام و رهبری هستند و نمونه بارز آن وجود ۴۵۰ شهید و ۱۲۰۰جانباز و آزاده ای که سند افتخاری برای مردم این شهر است و این در شرایطی محقق شد که جمعیت شهر در دوران انقلاب حدود ۲۰ تا ۲۵ هزار نفر تخمین زده می شود و مردم در طول این ۴۰ سال گوش به فرمان رهبری بوده و هستند.

وی تاکید کرد: یک نمونه بارز ولایتمداری مردم، حضور پر شور پیشکسوتان، علما، روحانیت و مردم انقلابی است که هر هفته در نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان شرکت می کنند و موجب دلگرمی و ارتقای سطح کیفی و کمی نماز جمعه که از رویش انقلاب است.
امام جمعه شهرستان قدس، تصریح کرد: در همایش یادواره ابرار کتاب قدسیان قدس رونمایی می‌شود و برای اولین بار در سطح شهرستان ۹۰۰ دانش آموز در مسابقه کتابخوانی شهید حمیدرضا زمانزاده شرکت کردند که منتخبین این مسابقه اعلام خواهد شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه