شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[2 / 6 / 1398] تکلیف‌مداری در فرهنگ دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] معرفی کتاب؛
[2 / 6 / 1398] نگاهی به کتاب «انتخابی دیگر» یادنامه شهید سیدعل ...
[2 / 6 / 1398] همسر شهید یدالله سلیمانی؛
[2 / 6 / 1398] یک فرمانده دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] یک آزاده دوران دفاع مقدس روایت کرد؛
[2 / 6 / 1398] معرفی کتاب؛

 

کدخبر: 63925
تاریخ انتشار: 21 بهمن 1397 _19:37:03
شهدا با مجاهدت خود این اتقلاب را به پیروزی رساندند

حجت الاسلام صادقی گفت: ای کاش مردم می دانستند که مقام شهدا چقدر بالا می باشد که خداوند متعال با اولین قطره خون شهید تمام گناهان او بخشید می شود ومورد غفران خداومند قرار می گیرد.

 

تا شهدا؛ به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)وگرامیداشت چهلمین سالگی انقلاب اسلامی یادواره شهدای طلبه وروحانی شهرستان فلاورجان  با حضور مسئولین شهرستان ،مسئول بنیاد شهید استان ، نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان (عج)،جانبازان، نیروهای نظامی وانتظامی  درحسینه روستای سهر وفیروزان برگزار گردید دراین مراسم حجت السلام صادقی نماینده ولی فقیه درسپاه حضرت صاحب الزمان (عج) مطالبی بیان نمود.

حجت اسلام صادقی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) وهمچنین تبریک به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: همین شهیدان هستند که  با مجاهدت خود این اتقلاب را به پیروزی رساندند وامنیت را درکشور برپا نمودندو ما مرهون مجاهدت این شهیدان هستیم .

وی درادامه افزود: مقام شهدای عزیز آنقدر بالا است که آیات متعددی در قرآن کزیم از مقام ومنزلت شهدا صحبت کرده است .گمان مکنید کسانی که در راه خدا شهید می شوند مرده اند بلکه آنان زنده اند ونزد خدا روزی می خورند.

وی درادامه خاطرنشان کرد: ای کاش مردم می دانستند که مقام شهدا چقدر بالا می باشد که خداوند متعال با اولین قطره خون شهید تمام گناهان او بخشید می شود ومورد غفران خداومند قرار می گیرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) افزود:تمام شهدا مقام بالایی دارند که پیامبراکرم نیز می فرمایند:بالای هرچیزی یک برتری است ،بالاتر از نماز فردا ،نماز جماعت ، بالاتر از نماز جماعت ،نماز جمعه ،بالاتر از نماز جمعه حج،بالاتر از حج ،جهاد در راه خدا وبالاتر از جهاد بوسیدن دست پدر ومادر وهمچنین نگاه به صورت آنان است وبالاتر از جهاد شهادت دراه خداوند است که هیچ مقامی بالاتر از آن نیست .

حجت السلام صادقی در ادامه افزود: دو قطره در این عالم وجود دارد که بالاتر از این دو قطره درعالم وجود ندارد اولین قطره خونی که ازشهید بر روی زمین ریخته می شود و دومین قطره اشکی است که در نیمه های شب از ترس گناه و روز قیامت از گونه های شخص جاری است .این شهیدی که برای او اینقدر ثواب نقل شده است که می توانددر حد هفتاد ، هفتصد هزار را شفاعت کند وعلت آن این است که شهید مالکیت بهشت را دارد که می تواند این همه شفاعت را انجام دهد.

درپایان از مدیح سرای مداح اهل بیت وهمچنین خاطره گویی بعضی از رزمندگان مراسم به پایان رسید.   

ابزار هدایت به بالای صفحه