شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[2 / 6 / 1398] تکلیف‌مداری در فرهنگ دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] معرفی کتاب؛
[2 / 6 / 1398] نگاهی به کتاب «انتخابی دیگر» یادنامه شهید سیدعل ...
[2 / 6 / 1398] همسر شهید یدالله سلیمانی؛
[2 / 6 / 1398] یک فرمانده دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] یک آزاده دوران دفاع مقدس روایت کرد؛
[2 / 6 / 1398] معرفی کتاب؛

 

کدخبر: 63916
تاریخ انتشار: 21 بهمن 1397 _15:10:01
بیست و پنجمین یادواره شهدای روستای قمصر برگزار شد

به مناسبت سالروز شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه (س) و به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید باهنر ، شهید باقری و خواهران سمیه و دهیاری و شورای اسلامی قمصر یادواره شهدای قمصر برگزار شد.

 

تا شهدا؛  این مراسم همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) طبق سال های گذشته از طرف پایگاه بسیج شهید باهنر ، شهید باقری، بسیج خواهران سمیه با همکاری دهیاری و شورای اسلامی قمصر  در حسینه صاحب زمان (عج) باحضور مسئولین بخش کهریزک و اهالی خون گرم روستای قمصر و روستاهای بخش کهریزک ، ائمه جماعت روستا ،خانواده شهدا و ایثارگران و جانبازان برگزار شد .

در حاشیه این مراسم  اسماعیل آقاخانی دهیار قمصر شهدا را الگوی ما و نسل‌های آینده معرفی کرد و بیان داشت: برگزاری یادواره شهدا موجب بیمه شدن جوانان نسل حاضر و آیندگان می شود. امروز برگزاری یادواره‌ها در جای جای این میهن اسلامی نهادینه شده است و برگزاری یادواره‌های شهدا اعلان فرهنگ شهادت و انتقال عملکرد شهدا به نسل‌های امروز و آینده است.

در این مراسم آقاخانی ضمن تسلیت سالروز شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه (س) وتقدیر از  برگزاری این مراسم گفت :مراسم یادواره شهدا اشاعه فرهنگ شهادت است که ما برای بیداری و توجه خود و رفع مشکلات خویش برگزار می‌کنیم و همه ما مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا وظیفه داریم شرایط حضور تمام مردم را در مراسم یادواره فراهم و با حضور کامل در مراسم یادواره بهره معنوی برده شود تا توشه‌ای برای خود ذخیره کنیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه