شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[2 / 6 / 1398] تکلیف‌مداری در فرهنگ دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] معرفی کتاب؛
[2 / 6 / 1398] نگاهی به کتاب «انتخابی دیگر» یادنامه شهید سیدعل ...
[2 / 6 / 1398] همسر شهید یدالله سلیمانی؛
[2 / 6 / 1398] یک فرمانده دفاع مقدس؛
[2 / 6 / 1398] یک آزاده دوران دفاع مقدس روایت کرد؛
[2 / 6 / 1398] معرفی کتاب؛

 

کدخبر: 63915
تاریخ انتشار: 21 بهمن 1397 _15:09:00
برگزاری یادواره ۱۳۰ شهید مهدی‌شهر

دبیر شورای سیاست‌گذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان مهدی‌شهر از برگزاری یادواره ۱۳۰ شهید مهدی‌شهر در دهه فجر امسال خبر داد.

تا شهدا؛ دبیر شورای سیاست‌گذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان مهدی‌شهرعصر روز گذشته، ۱۵ مهر در جلسه کمیته مراسم ستاد گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر شهرستان مهدی‌شهر از برگزاری یادواره ۱۳۰ شهید مهدی‌شهر در دهه فجر امسال خبر داد و افزود: این یادواره شهدا با عنوان «شبی با لاله‌های زهرایی» مهدی‌شهر روز هجدهم بهمن‌ماه امسال برگزار شود.

وی ادامه داد: این یادواره با حضور سرتیپ پاسدار علی عبدالهی معاون هماهنگ‌کننده ستاد کل نیروهای مسلح کشور برگزار می‌شود.

دبیر شورای سیاست‌گذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان مهدی‌شهر با بیان اینکه مهم‌ترین عامل غفلت زدایی از جامعه، زنده نگاه‌داشتن یاد و خاطره شهدا است متذکر شد: برگزاری یادواره‌های شهدا مهم‌ترین راه برای زنده نگاه‌داشتن نام و یاد آنان در اذهان جامعه است.

دبیر ستاد گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر در شهرستان مهدی‌شهر با اشاره به اینکه برنامه‌های شاخصی برای چهلمی سالگرد پیروزی انقلاب در این شهرستان پیش‌بینی شده است یادآور شد: این مراسم‌ها باهمت سپاه ناحیه شهرستان، پایگاه مقاومت بسیج صاحب‌الزمان (عج) و هیئت‌امنای مسجد صاحب‌الزمان (عج) مهدی‌شهر و بنیاد شهید و امور ایثارگران مهدی‌شهر تدارک دیده شده است.

پارسا شهدا را عامل الگو بخش و بصیرت نسل جوان جوانان کشور برشمرد و گفت: با برگزاری یادواره شهدا، پایبندی به احکام دین و ارتباط عمیق با ارزش‌های دینی و ملی پررنگ‌تر می‌شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه