شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[4 / 4 / 1398] خاطره‌ای از یک جانباز دفاع مقدس؛
[4 / 4 / 1398] برشی از زندگی شهید «مهدی قدیری»؛
[4 / 4 / 1398] گزارش خبرنگار از دیدار و گفت‌وگو با پدر شهید غل ...
[4 / 4 / 1398] روایت علی اصغر گرجی زاده از قرارگاه خاتم۴؛
[5 / 4 / 1398] مدیرعامل سابق کانون جهادگران جهاد سازندگی یزد:
[4 / 4 / 1398] حمید داوودآبادی؛
[4 / 4 / 1398] برگزیده جشنواره عمار؛

 

کدخبر: 63251
تاریخ انتشار: 20 دی 1397 _18:44:45
اعزام راویان روحانی به ۲۰۰ یادواره شهدا در کشور

مسئول اعزام مبلغ مؤسسه سیره شهدا با بیان اینکه این موسسه مسئول اعزام راویان روحانی در یادواره شهدا است،‌ گفت: موسسه سیره شهدا در ۲۰۰ یادواره شهدا حضور داشته است.

تا شهدا؛ حجت الاسلام رضا آبیار ظهر پنجشنبه در نخستین نشست تخصصی فعالان یادواره‌های شهدای کشور با محوریت پاسداشت چهل سال حماسه و مقاومت که به همت شبکه ملی فعالان جهاد و شهادت در سالن جلسات مجموعه فرهنگی پلاک ۳۱۳ مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با بیان اینکه موسسه پژوهشی و آموزشی سیره شهدا دارای سه معاونت فعال است، افزود: درحوزه مبنایی معاونت پژوهشی این موسسه در حال فعالیت است و اساتید حوزه علمیه در زمینه سیره ایثار و شهادت در معاونت پژوهش به فعالیت می‌پردازند.

وی با بیان اینکه موسسه سیره شهدا در ۲۰۰ یادواره شهدای سراسر کشور حضور داشته است، افزود: این موسسه مسئول اعزام راویان روحانی در مراسم یادواره شهدا است.

مسئول اعزام مبلغ موسسه سیره شهدا با بیان اینکه بیش از ۲۰ نفر از طلاب رزمنده جبهه مقاومت از موسسه سیره شهدا هستند، افزود: از جمله شهدایی که از این موسسه در دفاع از حرم اهل بیت(ع) به شهادت رسیدند شهید حجت الاسلام دهقانی بود.

وی با اشاره به تلاش این موسسه در پیشبرد اهداف نظام اسلامی افزود: محور قرار دادن روایت دفاع مقدس و آن چه که جامعه از ما می‌خواهد و ترویج سیره شهدا و آموزه‌های انسان سازی که جامعه به آن نیاز دارد توسط موسسه سیره شهدا پیگیری می‌شود.

حجت السلام آبیار بیان کرد: فعالان فرهنگی می‌توانند با شماره ۰۹۱۲۲۵۲۰۳۲۵ با حجت الاسلام عبادی ارتباط برقرار کنند.

ابزار هدایت به بالای صفحه