شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[4 / 4 / 1398] خاطره‌ای از یک جانباز دفاع مقدس؛
[4 / 4 / 1398] برشی از زندگی شهید «مهدی قدیری»؛
[4 / 4 / 1398] گزارش خبرنگار از دیدار و گفت‌وگو با پدر شهید غل ...
[4 / 4 / 1398] روایت علی اصغر گرجی زاده از قرارگاه خاتم۴؛
[5 / 4 / 1398] مدیرعامل سابق کانون جهادگران جهاد سازندگی یزد:
[4 / 4 / 1398] حمید داوودآبادی؛
[4 / 4 / 1398] برگزیده جشنواره عمار؛
[4 / 4 / 1398] سالروز شهادت «علی هاشمی»؛

 

کدخبر: 63245
تاریخ انتشار: 20 دی 1397 _15:59:41
زندگی شهید «محمدرضایی» موضوع جدیدترین اثر«محمدرسول ملاحسنی»

کتاب داستانی زندگی سردار محمدرضایی به قلم محمدرسول ملا حسنی به زودی توسط انتشارات شهیدکاظمی روانه بازار خواهد شد.

 

تا شهدا؛  زندگی نامه داستانی سردار شهید علی محمدرضایی و برادرشان مجاهد مدافع حرم حمید محمدرضایی موضوع اثر جدید نویسنده کتاب «یادت باشد» است که به زودی منتشر خواهد شد.

بر اساس این گزارش، محمدرسول ملاحسنی نویسنده کتاب تحسین شده «یادت باشد» ضمن اشاره به اثر گذاری عمیق کتاب افزود: این اثر روایتی متفاوت از یک شهید دوران دفاع مقدس و یک مجاهد مدافع حرم است که در روایتی داستانی و در سه فصل متفاوت در حال تدوین است.

ملاحسنی افزود: بخشی از مصاحبه‌ها انجام شده و به مرور با تکمیل شدن تحقیقات بخش‌های مختلف این اثر تکمیل خواهد شد.

این نویسنده جبهه انقلاب ضمن تشکر از حسن نظرها به کتاب «یادت باشد» ابراز امیدواری کرد: این اثر هم به عنوان اثری فاخر بخش دیگری از مجاهدت های مردان دلیر استان قزوین را به نمایش بگذارد.

گفتنی است، سردار علی محمدرضایی از فرماندگان دلاور لشگر اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی بود که علیرغم رسیدن به درجه جانبازی و قطع شدن پا مجدد در جبهه ها حاضر شد و سرانجام در جریان عملیات اطلاعاتی به شهادت رسیده و پیکرش تا سال گذشته مفقود بوده است.

پس از انجام مراحل مختلف تفحص پیکر مطهر این سردار بعد از سی و یک سال خرداد ماه سال ۶۱ به اغوش خانواده بازگشت. داستان مجاهدت این خانواده به اینجا ختم نمی شود، برادر کوچکتر این خانواده نیز پس از سالها مجاهدت و خدمت در لباس مقدس پاسداری و شرکت در عملیات های مختلف ضد خرابکاری در مناطق مختلف کشور از جمله شمال غرب و گروهک پژاک با حضور در سوریه و دفاع از حریم اهل بیت به ایفای نقش پرداخت و از اردیبهشت ماه سال ۹۴ و پس از انجام عملیات در منطقه خانطومان خبری از سرنوشت وی نیست.

مخاطبان کتاب «یادت باشد» حتما در جریان هستند که یکی از ارزوهای شهید حمید سیاهکالی پیدا شدن خبری از این فرمانده دلاور سپاه اسلام بوده است و به همین منظور بارها بین همکاران ختم قران و سوره یاسین برگزار می کرده است.

گفتنی است کتاب «یادت باشد» که بعد از کتاب استاندار بصره زندگی نامه شهید سیاهپوش دومین اثر جناب اقای محمدرسول ملاحسنی است با استقبال گسترده اقشار مختلف مردم پرتیراژترین کتاب سال جاری بوده و رکورددار فروش کتاب در تاریخ استان قزوین است.

کتاب داستانی زندگی سردار محمدرضایی به قلم محمدرسول ملا حسنی به زودی توسط انتشارات شهیدکاظمی روانه بازار خواهد شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه