شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[4 / 2 / 1398] بنیاد شهید و نهاد کتابخانه‌های عمومی تفاهم‌نامه ...
[4 / 2 / 1398] شهدای شاخص98؛
[5 / 2 / 1398] شهید مدافع حرم مجید قربانخانی؛
[5 / 2 / 1398] یادی از تنها شهید واقعه طبس؛

 

کدخبر: 63241
تاریخ انتشار: 20 دی 1397 _15:55:15
بزرگداشت سالروز شهادت سرلشکر پاسدار شهید حاج احمد کاظمی و شهدای عرفه

مراسم بزرگداشت سالروز شهادت سرلشکر پاسدار شهید حاج احمد کاظمی و شهدای عرفه امروز در خیمه گلستان شهدای اصفهان برگزار شد.

 

تا شهدا؛ در این مراسم که با حضور اقشار مختلف مردم بویژه خانواده شهدا و ایثارگران و مسولان محلی برگزار شد یادوخاطره سرلشکر کاظمی و شهدای عرفه گرامی داشته شد.
حجت الاسلام ابطحی استاد حوزه و دانشگاه در این مراسم به شخصیت انقلابی شهید کاظمی اشاره کرد و گفت: این شهید بزرگوار انسانی تلاش گر و بی ادعا بود و در مسئولیت هایی که برعهده است با تمام وجود فعالیت می کرد.
وی با بیان این که شهید کاظمی امنیت و اقتدارآفرین بود افزود: امنیت پایدار غرب کشور مرهون فداکارهای این انسان بزرگ است که همواره در مسیر ولایت گام برمی داشت.
حجت الاسلام ابطحی گفت: شهید کاظمی یک فرمانده غیور بود و در جریان زلزله بم تمامی امکانات نیروی هوایی سپاه را برای کمک رسانی به مردم به کار گرفت.
وی افزود: شهید کاظمی جزء نخستین افرادی بود که وارد شهر خرمشهر شد اما این پیروزی را به خود نسبت نداد واعلام کرد که خرمشهر را خدا آزاد کرد.

حجت الاسلام ابطحی با بیان این که شهد کاظمی مدتی محدود در سمت فرماندهی نیروی زمینی سپاه خدمت کرد گفت: این مجاهد بزرگ در بازه زمانی 3ماهه از 100رده نیرو بازدید و سرکشی کرد و از نزدیک با تمامی سربازان دیدار و در جریان مشکلات و خواسته هایشان قرار می گرفت و آنان را فرزندان خود و امانت مردم می دانست.
این استاد حوزه علیمه افزود: شهید کاظمی همواره به دنبال عظمت جمهوری اسلامی بود و پس از سقوط صدام هم مواضع منافقین را در پادگان اشرف عراق هدف قرار داد و قدرت ایران را بیخ گوش آمریکایی ها به رخ کشید

ابزار هدایت به بالای صفحه